Zespół GRA SÓW to zespół gorzowsko-poznański.

Autorem wszystkich tekstów oraz muzyki jest Kamil Meler. Grupę tworzą:

Kamil Meler (wokal oraz gitary)

Marta Wołczecka (gitara elektryczna)

Tomasz Dopierała (gitara basowa)

Max Wolff (perkusja)

Zespół powstał dwa lata temu w 2017 roku, ale mamy już na swoim koncie pierwsze sukcesy. Zostaliśmy jedynym zespołem laureatem na Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Autorskiej im.Jacka Kaczmarskiego w Poznaniu (2018) oraz zajęliśmy pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu dla Młodych Zespołów GettingOut w Gorzowie Wlkp (2018).


Cały czas doskonalimy nasz warsztat ciągle koncertując oraz nagrywając nowe utwory. W lipcu 2018 pojawiła się nasza debiutancka epka. W lutym roku 2020 wyszła nasza pierwsza płyta długogrająca zatytułowana „Wolne Tańce”. Utworem promującym ten album są „Fantastyczne Stworzenia”. Nasza melodyjna muzyka utrzymana jest w stylu nazwijmy to ‘brytyjskim’, wprowadza w raczej refleksyjny nastrój i skłania do słodko-gorzkich przemyśleń. Towarzyszą jej wpadające w ucho teksty w języku polskim.

Muzyka Gry Sów to pozorna prostota skrywająca w sobie sporą warstwę energii oraz chwytliwości. To piosenki poruszające tematy ucieczki od przeszłości, poszukiwania przyszłości, wszelkiej innej refleksji. Podróż do świata zbudowanego z pragnień i chęci działania, radości i smutku, poczucia młodości i starości.

Uczestnik Przegląd Zespołów Rockowych Województwa Lubuskiego – LUBUSKIE DOBRZE ROCKUJE 2020| 28.08.2020 r.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *