15-letnia Ula Kowalska swoją nową piosenką „Spadasz” chce walczyć z depresją wśród młodzieży.

Co roku w Polsce liczbę samobójstw wśród dzieci i młodzieży można porównać do znikania średniej wielkości szkoły. Średnio trzech nastolatków dziennie podejmuje w Polsce próbę samobójczą.

Przyczyna wszystkich prób samobójczych wśród młodzieży jest jedna – mówi psychiatra i psychoterapeuta Maja Herman – samotność.

Ula Kowalska postanowiła sprawę nagłośnić w swojej twórczości, po tym jak udanej próby samobójczej dokonała osoba z jej bliskiego otoczenia.

Nie chodzi o to, że jestem specjalistą psychologii czy psychiatrii, ale uważam że my sami możemy dużo zdziałać w temacie depresji wśród nas – zacząć choćby od częstszych rozmów ze sobą – nie tylko tych wirtualnych

– mówi Ula.

Ten singiel napisał i wyprodukował Juliusz Kamil – uznany producent, kompozytor i autor wielkich przebojów m.in. Roxie Węgiel, Marcina Sójki, Weroniki Juszczak .

Do kampanii promującej piosenkę włączy się również Maja Herman – psychiatra i psychoterapeuta, bo jak mówi „nie ma w tej chwili ważniejszego tematu, sprawę trzeba nagłaśniać, choćby po to, żeby ludzie nie wstydzili się sięgać po profesjonalną pomoc”
Ula Kowalska to laureatka Małych Gigantów 3 oraz zdobywczyni miejsca w polskich preselekcjach do Eurowizji Junior. Do duetów zaprosili ją m.in. Michał Szpak, Paulina Przybysz oraz Włodek Pawlik – zdobywca Grammy.

Ula posiada ponad 350 tysięcy fanów śledzących ją na TikToku , a także blisko 50 tys. zaangażowanych fanów na Instagramie i subskrypcji na youtube. Publikuje ciekawe insta-story oraz ma liczne grono wspierających ją Uczestników, także związanych z Voice Kids oraz wielu tiktokerów co wskazuje na zwiększony potencjał promocyjny.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *