Mam na imię Amelia. Śpiew to moja pasja, moja odskocznia od codzienności, moja miłość. Śpiewam od 5 lat. Od samego początku trafiłam pod skrzydła cudownej nauczycielki wokalu – Julii Stolpe w Szkole Muzycznej T.Burton w Poznaniu.

Właściciele szkoły – państwo Kisielewscy dokładają wszelkich starań, by możliwie jak najczęściej uczniowie mogli zaprezentować swoje postępy na „wielkiej scenie”. Początki dla mnie nie były łatwe – powiedziałabym, że były straszne – lęk, strach, rezygnacja…. Ale z pomocą bliskich i Szkoły zaczęłam pokonywać swoje wewnętrze obawy. Szkoła organizowała również sesje nagraniowe dla uczniów – na kanale YouTube „BestCoverLive” można odnaleźć liczne covery nagrane w studio. I tak zaczęła się moja przygoda z nagrywaniem studyjnym. Stało się to dla mnie wręcz uzależniające 😉 Poza Szkołą trafiłam do TorzewskiStudio w Poznaniu, gdzie pod okiem wielkiego fachowca – Huberta Torzewskiego nagrywałam kolejne covery. I tak powstały już dwie amatorsko wydane moje płyty z dobrze i mniej znanymi utworami w moim wykonaniu. Jedno z moich nagrań – „Remedy” (Adele cover) zgłosiłam z rodzicami do London Music Video Festival, które odbyło się 01.07.2020 – online oczywiście – i tam zajęłam pierwsze miejsce w kategorii „STUDIO” – to naprawdę ogromne osiągnięcie dla mnie 😉

Miałam zaszczyt brać udział w akcji „Mamy Siłę By Pomagać” – organizowanej przez parę znakomitych muzyków – Joannę Dudkowską i Mateusza Urbaniaka. W ramach projektu został nagrany klip video do utworu „We are The World”, w którym wzięli udział znakomici muzycy i ponad 30 dzieci. Również tu miałam okazję zaśpiewać 😊 Finał akcji odbył się w Poznaniu na Plaży Zagro, gdzie na scenie pojawiłam się razem z Felicjanem Andrzejczakiem i Kasią Wilk.

Wiele konkursów lokalnych, ogólnopolskich i międzynarodowych, w których brałam udział dodały mi odwagi scenicznej i doświadczenia. Ostatnim osiągnięciem był XII Ogólnopolski Festiwal piosenki młodzieżowej „Śpiewaj i Walcz” Golina 2020 , gdzie jako laureatka wzięłam udział w finałowej gali (transmitowanej na żywo online) poprzedzającej koncert Cleo.

Jak mówią – w miarę jedzenia apetyt rośnie – zaczęłam nie tylko marzyć, ale i głośno mówić o marzeniu, jakim było nagranie własnego utworu. Moi rodzice stanęli na wysokości zadania – w ramach prezentu imieninowego w marcu tego roku dostałam pierwszą wersję linii melodycznej stworzonej przez Huberta Torzewskiego – DLA MNIE 😊 Mikołaj Mierzyński napisał słowa utworu. W sierpniu trafiłam do studio, gdzie po kilku godzinach pracy powstał w całości MÓJ UTWÓR „Picture of Me” 😊Na początku września zarejestrowaliśmy ujęcia do klipu video dzięki współpracy z Vrotta Studio Patrycja Łuczak. Finalnie w dzień moich 14-tych urodzin – 29.11.2020 odbyła się premiera mojego utworu 😊

Wierzę, że to początek mojej drogi muzycznej, że nie jeden własny utwór jeszcze powstanie – być może z czasem sama zacznę pisać teksty 😊

Na dzień dzisiejszy kończę materiał na trzecią płytę coverową, na której również znajdzie się mój debiutancki kawałek.

Serdecznie zapraszam do śledzenia moich wokalnych poczynań poprzez subskrypcję mojego kanału na YouTube – Amelia Ciesielska.

Pozdrawiam ! Amelka

Instagram :

instagram.com/Amelia.Ciesielska

Facebook:

facebook.com/Amelia.CiesielskaOne Reply to “Amelia Ciesielska – młoda niezwykle utalentowana wokalistka z olbrzymią pasją do śpiewania”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *