Rodrigo Massa, brazylijski aktor i piosenkarz, dołącza do polskiego wokalisty Mariusza Wawrzyńczyka i kostarykańskiego DJ-a Mau Hernándeza w nowym wydawnictwie muzycznym: remiksie piosenki „La Fiesta“. Powstała świeża, chwytliwa i zmysłowa wersja, do której dodano polskie zwrotki, aby uzupełnić wersję hiszpańską, która została wydana na początku 2020 roku.

Mariusz był zwycięzcą ważnych festiwali muzycznych w Europie, Mau grał na wielkich międzynarodowych imprezach, a Rodrigo jest jedną z najbardziej znanych twarzy w meksykańskiej telewizji. Połączenie talentów i kultur zaowocowało piosenką o innym, nowoczesnym i niepowtarzalnym brzmieniu. 

Mariusz Wawrzyńczyk to zwycięzca  52. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w koncercie „Debiuty”. 29 czerwca 2018 r. wydał debiutancki krążek pt. “Zawsze pod wiatr”. Komponują  dla niego m.in. Romuald Lipko, Adam Abramek, Marek Kościkiewicz, Marcin Nierubiec czy Tomasz Lubert.  Uczestnik talent-show “Szansa na sukces” czy “Bitwa na głosy”. W 2020 r. zaangażował się w akcję  pomocy dla Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie, gdzie nagrał utwór “Jest taki dom” wspólnie z plejadą polskich aktorów min. z Małgorzata Kożuchowska i Danielem Olbrychskim. W 2020r. nagrał teledysk, do piosenki „Chce Ci powiedzieć”, w którym wystąpiła plejada polskich artystów tj. Dudziak, Młynarska, Jeżowska, Węgorzewska czy Qczaj.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *