DJ Casprov – If You Love Me
 
Ten singiel to nic innego jak klasyczne dźwięki(deep house), które połączone ze znakomitym wokalem oddają nam efekt wakacyjnego klimatu w środku jesieni.
 

 

Casprov :
Dj Casprov (Kacper Ochendal) – urodził się 6 stycznia 1986 roku w niewielkiej miejscowościu Lubiewo (Bory Tucholskie)
Już od najmłodszych lat pasjonował się muzyką. Graniem zainteresował się w wieku 9 lat, kiedy dostał swój pierwszy radio-magnetofon, który profesjonalnie wciągał kasety 🙂 Swoją muzykalność rozwijał również w kółku teatralnym, w którym śpiewał, tańczył i grał.
W roku 2002 zaczął naśladować różnych Dj’i, np.: Tiesto, Paul van Dyk. Również w tym samym czasie wsłuchiwał się w sety z najbardziej znanego w tamtym okresie klubu w Polsce: Ekwador – Manieczki.
Dwa lata później słuchając setów z Sunrise 2004 “zakochał się” w muzyce house; był zafascynowany tymi dźwiękami.
W 2006 roku Casprov zadebiutował w jednym z największych klubów w Polsce: Terminal Club+ (Sępólno Krajeńskie).Gdzie był rezydentem (2006-2008)
W 2008 roku wystąpił na największym evencie muzyki elektronicznej w Europie: “Tunnel Electrocity” w Lubiążu, gdzie miał okazje poruszyć kilkunastotysięczną publiczność.
Energetyczne sety jakie prezentuje oraz pasja i zaangażowanie z jakim oddaje się temu co robi zaowocowały tym że zaczął grywać w klubach na terenie całego kraju…
Od tego momentu jego kariera zaczeła nabierać rozpędu. Po kilku latach grania na najwyzszym pozimie Casprov postanowił działać dalej i zajął się produkcją muzyki która początkowo nie dawała mu sukcesów.
W roku 2018 gdzie wydał singiel “Conclusions” ta produkcja została zauważona przez radio “Weekend Fm” gdzie wspieła się na najwyższy szczyt listy’HIT PORTu”.
W 2019roku z pod ręki Kacpra pojawiła się znakomita produkcja “You And Me” wydana w “Cherry Pepper Music” utwór ten grany jest w kilku rozgłośniach radiowych w Polsce klika tygodni pozniej został zauwazony za granicami naszego kraju grany w największej rozgłośni radiowej w Niemczech N-Joy, “You And Me” doceniają również w Rosji USA czy Brazylii. Casprov cały czas nie spoczywa na laurach i ciężko racuje wziął udził w konkursie organizowanym przez XONI Records na najlepszy remix “I Like You”z Inox-a z Nickiem Sincklerem gdzie jego praca została doceniona w postaci wydania oficjalnego w XONI Records i występu na żywo w XONI ON AIR.
Dziesiątego Września tego roku ukazał się długo wyczekiwany cover “Forever Young” gdzie wokalu udzielił Leo Pik. Utwór ten został szybko zauważony w stacjach radiowych w naszym kraju.
Znakomity teledysk który pokazuje prawdziwe “Forever Young” relacje ojca z synem przyciąga tysiące odbiorców. Dlatego też emitują go stacje TV takie jak 4FUN TV.

Casprov jak sam mówi: “Nic nie dotyka nas głębiej ani szybciej niż muzyka Ci, którzy kochają ją nigdy nie czują się samotni”

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *