Dopiero debiutuje, a już ma wiernych fanów. Caroline Jop w Dzień Dziecka publikuje czwarty singiel „Strach”

Ma już ponad 2000 słuchaczy miesięcznie na Spotify i 100 000 wyświetleń swoich piosenek na YouTube. Od mediów tradycyjnych regularnie dostaje zaproszenia na wywiady, w tym od Marka Sierockiego czy Bogdana Fabiańskiego. Młoda wokalistka Caroline Jop w Dzień Dziecka publikuje czwarty utwór pt.: „Strach” z debiutanckiej płyty „Ventrem”. Czy będzie hitem?

–  Strach jest moim cieniem. Boje się zmian, nie znoszę zmian, nie lubię adaptować się do nowych sytuacji i środowisk. Piosenka powstała chwilę przed moim planowym wyjazdem do Stanów Zjednoczonych na studia, którego bałam się jak ognia. – mówi Caroline Jop – Przez obawy i strach byłam gotowa zrezygnować z wyjazdu, jednak to ta piosenka pozwoliła mi się pozbyć lęku, który był dla mnie największym hamulcem. – wyznaje.
Utwór „strach”, którego premiera odbyła się 1 czerwca,  powstał we współpracy z Moniką Mimi Wydrzyńską, znanej songwriterki z duetu Linia Nocna, autorki hitowego „Planu Awaryjnego” Lanberry oraz z producentem muzycznym, na co dzień tworzącym w projekcie Jan Serce – Michałem Zachariaszem. Z kolei teledysk został wyreżyserowany przez znanego YouTubera Igora Leśniewskiego, czyli Ajgora Ignacego, a główną rolę gra w nim Antoni Sałaj („W głębi lasu”, „25 lat niewinności”, „Dywizjon 303”).

Caroline Jop to rozpoczynająca swoją karierę 20-letnia wokalistka z Warszawy, która ma na koncie już pięć autorskich utworów, z czego cztery ostatnie są częścią i zapowiedzią jej debiutanckiego albumu pt.: „Ventrem”. 20 kwietnia została opublikowana piosenka pt.: „na pierwszym planie”,  4 maja drugi utwór – „kwiaty”, a 17 maja trzeci utwór „couldn’t get enough”.

Instagram Karoliny Jop: www.instagram.com/caroline_jop

Facebook Karoliny Jop: www.facebook.com/caroline_jop

YouTube Caroline Jop: https://www.youtube.com/channel/UC4PPPUoRarFK9pkMyddoKag
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *