Ewelina Flinta – ma fascynujący głos, który zostaje na długo w głowie. 

O nowym singlu artystka mówi: 

“Frutti di Mare” to przytulenie tego co we mnie delikatne, to przyznanie i pozwolenie sobie na zagubienie, na “nie wiem”, na poszukiwanie drogi, to metafory zainspirowane przyrodą, którą kocham.

Przez lata zakładałam zbroję i nie pozwalałam sobie docenić swojej wrażliwości. Odcinałam się od siebie. Wydawało mi się, że siła i wrażliwość nie mogą współistnieć. Bardzo się myliłam. Prawdziwa siła nie ma racji bytu, gdy odcina się od wrażliwości. Jedno bez drugiego nigdy nie będzie trwałe.

Zagubienie dopada nie tylko mnie. Pędzimy bezrefleksyjnie, niszcząc siebie i wszystko co nas otacza. Czekamy aż ktoś lub coś nas uratuje, a tymczasem klucz do ratunku jest w nas”.

Posłuchaj w streamingach:
https://ffm.to/FlintaFrutti


 
Artystka od kilkunastu lat pełni funkcję ambasadorki (również członkini rady) ekologicznej Fundacji Nasza Ziemia, stworzonej przez Mirę Stanisławską-Meysztowicz.

Ambasadorka i uczestniczka międzynarodowego muzyczno-społecznego projektu Sounds Like Women, stworzonego przez Luizę Staniec – Moir, mającego na celu zwrócenie uwagi na nierówne traktowanie kobiet, jak również przemoc fizyczną, psychiczną, finansową. Wokalistka, autorka tekstów, kompozytorka.

Obserwuj Ewelinę Flintę:
Facebook  Instagram YouTube Spotify
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *