Ana’s Mood to emocjonalny zapis chwili. Stan, w którym znam odpowiedź – jedynym rozwiązaniem jest powiedzenie sobie „to koniec”. Moment narodzin, w którym to co przede mną jawi się jako kompletnie nieznane, obce. Jest to bardzo złudne odczucie i bez uświadomienia sobie istoty własnej osoby, faktu jak ważny jestem sam dla siebie, przekroczenie tej „granicy” wydaje się być koszmarem. Rzecz w tym, że stan, w którym tkwimy jest równie koszmarny, krzywdzący przede wszystkim dla mnie ale też dla każdego kto ma ze mną kontakt. Staję więc przed wyborem – zmienić coś i przeżyć żałobę po rozstaniu, czy tkwić w tym, powoli wyniszczając swój świat. Tak jak mówiłem, to „nowe” jest jedynie pozornie nieznane, ale dla mojego pijanego z miłości umysłu przypomina to koniec świata – J.H.

HORTA to rockowy zespół, który powstał w 2022 roku a na koncie ma już wiele wspaniałych koncertów m.in. trasa “Blue” z zespołem Closterkeller, koncert z zespołem Nenufar oraz przed samym zakończeniem 2022 roku wydarzenie “Odważnie w przyszłość” w Zakopanem; gdzie scenę dzielili z Zespołami Turbo i Sting Ray.

Każdy koncert to pełne energii muzyczne show, którego dopełnieniem są staranne makijaże i projektowane na zamówienie kostiumy. Klimat jaki tworzą na scenie przyciąga coraz więcej spragnionych nowych doznań muzycznych ludzi, którzy szybko zmieniają się w fanów zespołu.

Zespół do tej pory wydał dwa single – końcem lata “Ślad” oraz w listopadzie “Zegar”, w którym gościnnie zaśpiewała Królowa Polskiego Goth Anja Orthodox.

Ana’s Mood jest zapowiedzią nadchodzącego albumu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *