Znany zespół, na czele z Michałem Wiśniewskim, zasila line-up Małej Sceny 30. edycji Najpiękniejszego Festiwalu Świata!

Ich Troje, powstały w 1995 roku w Łodzi, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów na polskiej scenie muzycznej. Kapela zdobyła serca fanów i osiągnęła szczyty popularności dzięki takim hitom jak „Powiedz” i „Zawsze z Tobą chciałbym być…”, które do dziś są śpiewane przez kolejne pokolenia Polaków.

Od debiutu w 1996 roku, Ich Troje nagrało 10 albumów studyjnych, a ich piosenki, takie jak “A wszystko to…”“Powiedz” czy “Zawsze z Tobą chciałbym być”, stały się ponadczasowymi przebojami. Zespół śpiewa głównie po polsku, choć w przeszłości tworzył również m.in. w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim, włoskim i francuskim. Ich muzyka łączy w sobie elementy popu, rocka i dance, a charyzmatyczne występy, słynące z rozmachu i teatralnych elementów, na długo zapadają w pamięć.
​Ich Troje to także laureaci wielu prestiżowych nagród, m.in. Złotej i Platynowej Płyty, Diamentowej Płyty za albumy “Ad. 4” i “Po piąte…a niech gadają”, nagrody publiczności w konkursie “Premier” podczas 38. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu w 2001 roku i Grand Prix 24. Festiwalu Krajów Nadbałtyckich w 2001 roku. Dwukrotnie reprezentowali również Polskę w Konkursie Piosenki Eurowizji (w 2003 i 2006 roku).
Ich Troje od blisko 30 lat podbija serca fanów! Dziś skład zespołu tworzą Michał Wiśniewski, Jacek Łągwa i Ania Świątczak. Mimo upływu lat, Ich Troje nie straciło nic ze swojej koncertowej energii i charyzmy. Wciąż potrafią porwać tłumy i dostarczyć publiczności niesamowitych emocji. Nie przegapcie tej okazji i przygotujcie się na dawkę nostalgii, radości i tanecznych rytmów na Małej Scenie Najpiękniejszego Festiwalu Świata!
 

Ania Świątczak z zespołem ANKA – Nowa Era Tour w Teatrze Apollo w Poznaniu [ZDJĘCIA, FILM]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *