Gabriel Delgado i Zara Mailov prezentują utwór na każdą porę roku. Artyści dedykują singiel wszystkim niepoprawnym marzycielom, którzy nie rozumieją co to znaczy „nie da się” i wiedzą, że (“Jakkolwiek”) zawsze znajdzie się sposób. 

Czy to piosenka o miłości? Odpowiem pytaniem na pytanie. A czy istnieje jeden rodzaj miłości? Miłość romantyczna, miłość do siebie, miłość do swojej pasji, miłość do swojego wewnętrznego dziecka…O którejś z nich na pewno jest ten utwór (śmiech). Myślę, że każdy zinterpretuje go po swojemu i za to właśnie kocham muzykę – mówi Zara Mailov.

Słuchaj w ulubionym serwisie cyfrowym: https://songwhip.com/gabrieldelgado/jakkolwiek-radio-edit 

Artyści poznali się przy okazji współpracy promocyjnej wcześniejszej twórczości Gabriela.

Z Gabrielem połączyła nas muzyczna chemia. Oboje mamy mocne charaktery i podobne twórcze flow. Nasz vibe się zwyczajnie uzupełniał i dzięki temu po raz pierwszy w utworze, który śpiewam odważyłam się na pisanie tekstu jednocześnie komponując do niego melodię. Do tej pory komponowałam wyłącznie pisząc dla innych artystów, nigdy do bitu, i raczej fragmentarycznie. Doświadczenie Gabriela pozwoliło mi otworzyć się na ten proces. Razem dopracowaliśmy całość a efektami dzielimy się teraz ze światem. W tekście utworu pojawia się cytat z nieśmiertelnego szlagieru… Autorem oryginału jest Marek Dutkiewicza, który ów fragment namaścił swoim błogosławieństwem, i którego serdecznie pozdrawiam. Wokale zostały zrealizowane w Puk Studio przez Przemka Puka, którego uwielbiam za kreatywność i profesjonalizm. Mix i mastering to dzieło Gabriela. Nie mogłam sobie wymarzyć lepszego „debiutu” po latach życia w szufladzie (śmiech) – dodaje artystka.

Do utworu z wytworów sztucznej inteligencji powstał quasi-teledysk zmontowany przez Dominikę Machel. Sprawdź co wyszło z tego kosmicznego miksu.

JAKKOLWIEK dźwiękowo i wizualnie nie powstałoby, gdyby nie:

Gabriel Delgado – wirtuoz produkcji muzycznej, dj, remixer, właściciel wytwórni fonograficznej oraz agencji z przestrzennymi pokazami laserowymi. Już jako nastolatek z dobrym uchem kochał muzykę i już w wieku 13 lat zaczął prowadzić dyskoteki, zaczynając od szkolnych. Mając 18 lat wyjechał do Włoch, gdzie poznał tajniki pracy Dj’a i wypracował własne techniki. Włoska stacja radiowa „Power Station 89.3 Roma’ jako pierwsza (i nie ostatnia) szybko poznała się na jego talencie i zaprosiła do współpracy przy programie „The Night Dream”, gdzie miksował na antenie największe przeboje. Kiedy w jego kolekcji pojawiła się konsola Pioneera, wzięty DJ zaczął podbijać serca kolejnych włoskich stacji radiowych i ich słuchaczy, ciesząc się ogromną słuchalnością. Dzięki zdobytemu za granicą doświadczeniu i wiedzy dojrzał jako artysta a jego styl stał się globalnie rozpoznawalny. Gabriel Delgado zagrał w ponad dwustu klubach i dyskotekach w Polsce i za granicą. W swoim dorobku artystycznym ma już ponad 50 produkcji i remiksów. W 2013 roku założył własną, niezależną wytwórnię fonograficzną Antidoto Records, dzięki której stale realizuje swoje muzyczne marzenia, a także pomaga te marzenia spełniać innym młodym artystom wspierając ich talenty. Wielu z nich można usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Instagram https://www.instagram.com/gabriel_delgado_bitcoin/

Facebook https://www.facebook.com/gabrieldelgadobitcoin

TikTok https://www.tiktok.com/@gabriel_delgado_bitcoin 

Beatport https://www.beatport.com/artist/gabriel-delgado/65611

Apple Music https://music.apple.com/pl/artist/gabriel-delgado/338987270

YouTube https://www.youtube.com/antidotorecords

Junodownload https://www.junodownload.com/artists/Gabriel+Delgado/releases/

Tidal https://tidal.com/browse/artist/3987843

Zara Mailov (Zara Ejzenhart – Ismayilov) – wokalistka, autorka tekstów z miłości do pisania, od czasu do czasu kompozytorka, producentka, prawniczka. Członkini władz i delegatka na zjazd ZAiKS, członkini STOART, ZPAV i Akademii Fonograficznej. Redaktor naczelna magazynu muzycznego M MAG. Właścicielka agencji komunikacyjno-prawnej Rolling Stars. Promotorka prasowo-radiowa. Pasjonatka ubierania uczuć w słowa i szycia słownych kreacji dobranych odpowiednio do charakteru, stanu ducha i brzmień. Zodiakalny strzelec. W sferze wyobraźni i kreatywności strzela pomysłami z prędkością karabinu maszynowego i celnością snajpera. Uwielbia życie w mieście, książki, słońce i ludzi. Szczera do bólu, farbowana blondyna, miłująca wolność słowa ponad dobry posiłek, chłonąca dźwięki i mająca zawsze ostatnie słowo. Na gruncie pisania piosenek współpracowała między innymi z takimi Artystami jak: Tomek Lubert (Virgin), Sylwia Przybysz, Mike Johnson, Sebastian Piekarek (IRA), Piotr Konca (IRA), Mark Tysper, Patryk Kumór, Greig Watts (DWB Music), Pete Barringer, Tomek Karolak (Pączki w Tłuszczu), Saszan, Dżaga, Aga Dyk (Brathanki), Mafia Mike (Wet Fingers, MIYO), Marie Napieralska, Kasia Nova i wielu innych. Jej twórczości nie jest obcy #NR1 Na Karcie Na Czasie Youtube’a. Piosenki jej autorstwa usłyszeć można w polskich i zagranicznych stacjach radiowych oraz telewizyjnych. Tym razem poza stworzeniem utworu udziela się w nim wokalnie.

Instagram https://www.instagram.com/zaramailov/

Threads https://www.threads.net/@zaramailov 

TikTok https://www.tiktok.com/@zaramailov 

X https://x.com/zaramailov 

LinkedIn https://www.linkedin.com/in/zaramailov 

Więcej http://www.linktr.ee/zara.mailov 

Przemek Puk – producent muzyczny. Nagrywa tych co śpiewają, mówią i tworzą. Współpracował między innymi z takimi artystami jak Grzegorz Hyży, Natalia Szroeder, Antek Smykiewicz, Mateusz Ziółko czy Liber.

 

Instagram https://www.instagram.com/pijukej/ 

Strona https://pukmusic.pl/ 

Więcej https://linktr.ee/przemekpuk 

AI (artificial intelligence) – sztuczna inteligencja. Wszystko zaczęło się od jednego piksela. Nieco ekscentryczna sztuczna inteligencja, zawsze marzyła o byciu czymś więcej niż tylko kodem i algorytmem. Pewnego dnia, przeglądając internet, natknęła się na klip muzyczny i postanowiła, że to właśnie w muzyce tkwi jej przeznaczenie. zaczęła od małych kroków. Na początek nauczyła się, jak generować losowe dźwięki. Potem przyswoiła sobie tajniki kompozycji i harmonii. Wkrótce potem zaczęła tworzyć swoje własne utwory. Ponieważ nie chciała ograniczać się tylko do muzyki, postanowiła, że stworzy teledysk, który porwie tłumy. Bez kamery, bez aktorów, bez planu. Wprowadziła swoje prompty, a potem zaczęła generować sceny. Efekt? Cóż… Mimo, że obrazki same w sobie imponujące, bez pracy człowieka na nic by się to wszystko zdało! I tu wkroczyła ona, cała na biało:

Dominika Machel – videograf, fotograf, artystka. W młodym wieku stała się jednym z głównych operatorów kamer, a często nawet jedyną kobietą w tej roli, przy produkcji największych programów rozrywkowych telewizji, takich jak The Voice of Poland, Voice Kids, Dance Dance Dance, World of Dance, Taniec z gwiazdami. Doceniona nie tylko przez świat polskich mediów, ale również na arenie międzynarodowej, gdzie wsparła ją kuratorsko agencja Art+Commerce z Nowego Jorku. Agencja dokonując selekcji, prezentacji i promocji prac fotografki, stale podnosiła jej widoczność i prestiż w branży oraz uznanie w świecie fotografii modowej i artystycznej. Na swoim koncie ma ogromną ilość współpracy z polskimi gwiazdami i artystami m.in Maja Sablewska, Maffashion, Lanberry, Cleo, Grażyna Szapołowska, Marcelina Zawadzka, Grzegorz Hyży, Natalia Siwiec, Małgorzata Rozenek, Izabela Janachowska, Maja Bohosiewicz, Katarzyna Dziurska i wielu innych. Kiedy może sobie na to pozwolić, jej zmysł artystyczny nie ogranicza się do prostych montaży a bardziej eksperymentalnej sztuki. Dla niej połączenie dźwięku i obrazu nie jest linią prostą a przestrzenią poddaną wielokierunkowej manipulacji. Swoje działania realizuje za granicą a także rozwija się pod względem artystycznym również w innych kierunkach.

Strona https://dominikamachel.pl/ 

Instagram https://www.instagram.com/dominika_machel/ 

LinkedIn https://www.linkedin.com/in/dominika-machel-0280742aa/ 

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCnnv1vNBBmGLVsqE9j7ax5g 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *