Lena Moonlight powraca z nowym singlem „NIC O MNIE” a polska, rapowa, kobieca scena muzyczna na dobre zyskuje nową reprezentantkę. Utwór „NIC O MNIE” mówi o drodze do realizacji swoich marzeń i pasji pomimo przeciwności losu i nieprzychylności ze strony innych ludzi.

Zależało mi na tym, aby przekazać, że w drodze do upragnionego celu, w który mocno wierzymy warto wypracować zdrowy dystans, do opinii, które w żadnej mierze nie są konstruktywne i pochodzą od ludzi, którzy niczego o nas nie wiedzą. Wiem, że takie opinie mogą zostać z człowiekiem na całe życie i pozostawić niegojące się rany, dlatego tak ważne dla mnie było powiedzenie do każdej wrażliwej i kreatywnej osoby: „nie daj się i idź po swoje”! – mówi o singlu Lena.

Słuchaj w streamie: https://e-muzyka.ffm.to/lenamoonlightnicomnie

Do piosenki powstał dynamiczny klip, którego energia oddaje klimat piosenki.

Lena Moonlight – wokalistka, autorka tekstów, osobowość internetowa (4 mln obserwujących). Muzycznie zadebiutowała wakacyjnym, popowym singlem “Stać cię na więcej” w lipcu 2022 roku. W ślad za udanym debiutem kolejno ukazały się single: popowa „California”, osadzony w stylach trap i R&B „Ostatni raz” oraz rapowe „Money Moves” i „Za ten luz”. Po etapie poszukiwań muzycznej tożsamości, dwa ostatnie utwory rozpoczęły nową ścieżkę artystyczną Leny, która odwołując się do własnych przeżyć sama napisała do nich teksty. Wydany właśnie utwór „NIC O MNIE” to kontynuacja rapowego stylu, który leży Lenie jak ulał – odzwierciedla osobowość artystki i kierunek, w którym chce podążać. Z pewnością to dopiero początek tegorocznych nowości, bo jak mówi Lena “praca w studio i poszukiwanie nowych brzmień, sprawia jej ogromną przyjemność”.

Sociale: 

Insta: https://www.instagram.com/lena_moonlight

Yt: https://youtube.com/@lenamoonlightmusic

Tt: https://www.tiktok.com/@lena_moonlight

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *