Na oficjalnym kanale YT MarcinMillerBOYS  ukazał się właśnie utwór SERCA KOCHANIE w wykonaniu Marcina Millera lidera zespołu BOYS.

Utwór pochodzi z albumu zatytułowanego  “Wciąż zakochany” to produkcja, która odnosi się do korzeni solowych występów wokalisty. Jeżeli spodziewacie się mocnych bitów i wysokiego wokalu, to się przeliczycie.

Album WCIĄŻ ZAKOCHANY ukazał się pod koniec 2016 i była to wówczas 35 pozycja w dyskografii zespołu BOYS i druga propozycja solowa artysty. Album zatytułowany “Wciąż zakochany” to produkcja, która odnosi się do korzeni solowych występów wokalisty. Jeżeli spodziewacie się mocnych bitów i wysokiego wokalu, to się przeliczycie.


Płyta utrzymana jest w klimatach jesiennego spleenu. Miękki, nieco zachrypnięty wokal prowadzi nas przez opowieść o miłości. Trochę trudnej, trochę wymagającej, ale niewątpliwie wartej swojej ceny. Album oscyluje wokół klimatów jazzu, muzyki pop i disco, trochę tak jakby Marek Grechuta zderzył się z Zygmuntem Karasińskim… i wpadli na zespół Boys. Trudno opisać czym tak naprawdę jest nowość od Marcina Millera – niewątpliwie jest to nieoczekiwany miszmasz, który brzmi bardzo dobrze.

Warto wracać do tych utworów, z przed lat, a właśnie dzięki Marcinowi Millerowi , który przypomniał to wyjątkowe wykonanie, można lepiej poznać historię i bogatą dyskografię zespołu BOYS.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *