Do sieci trafił utwór “Jestem tylko dziewczyną”, promujący komedię romantyczną „Miłość na pierwszą stronę” z Olgą Bołądź i Piotrem Stramowskim w rolach głównych. Najnowszy film reżyserki „Sztuki kochania” i „Dziewczyn z Dubaju” wejdzie na ekrany kin już 7 października.

Posłuchaj w streamingach:
https://ffm.to/mariasadowskajestem

Maria Sadowska stworzyła nie tylko piosenkę, ponieważ odpowiada przede wszystkim za reżyserię „Miłości na pierwszą stronę”. Choć jej filmy przyciągnęły do polskich kin już miliony widzów, po raz pierwszy mierzy się ona z gatunkiem komedii romantycznej.
“Jestem tylko dziewczyną” to mocny, taneczny beat. Z dosadnym, ale głębokim tekstem. Piosenka ma w sobie trzy poziomy. Jest manifestem kobiety w relacji. Jest też ekspresją skierowaną do świata, w którym jest hipokryzja. I któremu masz ochotę powiedzieć – powiedz wreszcie prawdę! Na koniec uświadamiasz sobie, że moc jest w Tobie. Często oddawałyśmy i oddawaliśmy naszą moc komuś innemu. My kobiety, my ludzie. Uważaliśmy, że ktoś inny ma sprawić, że będziemy szczęśliwi. A każdy może być Królowa swojego życia.

Film wejdzie do kin 7 października, a singlem możecie cieszyć się już teraz!

Obserwuj Marię Sadowską:
Facebook  Instagram YouTube Spotify
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *