Już za kilka tygodni ukaże się nowa EP-ka poznańskiej Mnody zatytułowana „Dziękuję, źle” Wydawnictwo promuje singiel „A co u Ciebie?”.

Trzy lata po ciepło przyjętej dużej płycie „Za późno” Mnoda przypomina o sobie 4 piosenkowym wydawnictwem. Płytę promuje singiel, którego już można posłuchać w serwisach Spotify i Youtube.
„A co u Ciebie?” opowiada historię everymana żyjącego w postindustrialnym społeczeństwie. Akcja przenosi nas do współczesnego (?) miasta, nad którym unosi się cień totalitaryzmu, a to co  prawdziwe musi ukrywać się pod powierzchnią. Po nim przechadza się apatycznie nasz kafkowski bohater. Chciałoby się zapytać – czy to historia o Tobie? 

Muzycznie mamy tu trochę inne dźwięki, niż te, do których przyzwyczaili nas poznaniacy. Tak zimnofalowo jeszcze u nich nie było! Jest też shoegaze i odrobina noise’u z charakterystyczną nerwowością, do której przyzwyczaiła nas  Mnoda. Całość dopełnia utrzymany w klimacie lat 90-tych teledysk, którego reżyserem jest Adam Piskorz. To trzeba zobaczyć!

EP-ka ujrzy światło dzienne w marcu. Wydana zostanie w barwach prężnie działającego , poznańskiego labelu Koty Records, który może pochwalić się współpracą z takimi przedstawicielami rodzimego niezalu jak Artykuły Rolne, Bez, Willa Kosmos czy Ugory.
Spotify: – https://open.spotify.com/track/4X9oP9wTDN6Zq2hnxkM7KT?si=95e33b7e675940da

Więcej informacji:

Facebook:

https://www.facebook.com/Mnodaband/

https://www.facebook.com/kotyrecords
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *