Wyjątkowy na skalę światową festiwal, odbywający się ze względu na sytuację epidemiologiczną w podwarszawskim studio oraz online z festiwalowiczami na całym świecie, zakończył się. To były niesamowite trzy dni, pełne niesamowitych emocji dzięki spotkaniom jakie odbyły się na scenie ASP, koncertom na Dużej Scenie oraz dzięki domówkom, z którymi była okazja się połączyć podczas ponad 70-godzinnej transmisji online.


 

Ogromna oglądalność transmisji online na całym świecie

Najpiękniejsza Domówka Świata na wszystkich transmisjach online do godziny 20 w sobotę odnotowała ponad 3 300 000 wyświetleń. Strona www.polandrockfestival.pl osiągnęła ponad 300 000 wejść od początku Festiwalu. 

Zakończenie Festiwalu
 
Tradycyjnie, na zakończenie Festiwalu na scenie pojawił się Piotr Bukartyk wraz z utworem “Z tylu chmur” wykonywanym przez festiwalowiczów. W tym roku wyjątkowo, chętni zgłaszali się do udziału poprzez wysłanie 2-minutowego nagrania piosenki. Wybrane osoby zostały zaproszone do studio Najpiękniejszej Domówki Świata.
 
“Jesteśmy w miejscu, gdzie 1600 m2 zmieściło w sobie ponad 300 ha kostrzyńskiego pola, cudownych wspomnień. (…) Musimy dbać o to co wywalczyliśmy, o szacunek do drugiego człowieka”  – tymi słowami Jurek Owsiał zamknął 26. Pol’and’Rock Festival.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *