Wraz z początkiem roku AURA., która stawia swoje pierwsze kroki w karierze muzycznej, wydała singiel pt. “Przy mnie bądź”.

19 stycznia światło dzienne ujrzał najnowszy singiel AURY. pt. “Przy mnie bądź”.
Piosenka przedstawia historię niełatwego wyboru między sercem a rozumem. Decyzja nie należy do łatwych, a dodatkowo silne emocje mącą w głowie.

Czy jest sens opierać się wzajemnego przyciąganiu?

Ta gra ma dwa kompasy – serce i rozum, które wskazują dwa zupełnie inne kierunki. Być może przeciwieństwa tylko pozornie się wykluczają?

“Przy mnie bądź” to mieszanka muzyki pop i elektroniki z elementami muzyki klubowej.
Autorem teksu jest sama AURA., a za produkcję muzyczną odpowiada Błażej Chochorowski.

“Piosenka “Przy mnie bądź” różni się od debiutanckiego singla “Nieznajomy” (z pogranicza muzyki alternatywnej). Nowy utwór czerpie z muzyki elektronicznej i klubowej. Prosty tekst o zawiłej relacji sprawia, że każdy może stać się podmiotem lirycznym i przejrzeć się w nim jak w lustrze, a melodia wchodzi w umysł i ciało” – tymi słowami wokalistka opisuje swój utwór.

AURA. – pod tym pseudonim kryje się Paula Powroźnik, wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Chełma, lecz od kilku lat mieszka i tworzy w Warszawie.
W lipcu 2020r. dołączyła do projektu My Name Is New w wytwórni KAYAX. Ta współpraca zaowocowała wydaniem debiutanckiego singla pt. “NIEZNAJOMY”.
Nie lubi bezpiecznych dźwięków – a wspólnym mianownikiem w jej tekstach jest nieustający niepokój myśli.
Nowa piosenka pojawia się dokładnie 5 miesięcy od wydania debiutanckiego singla.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *