“Spełniaj Marzenia” to debiutancki singiel napisany przez samą artystkę. Ten popowy kawałek, jak sama nazwa wskazuję, opowiada o tym, by nie bać się pójść za głosem serca i dążyć do spełnienia, a przy tym pozostać sobą.

Hej! 

Z tej strony Ola Piekielna, pochodzę z Kostrzyna nad Odrą, jednak wyjeżdżając na studia, mieszkam również w Szczecinie.
Od małej dziewczynki moją pasją było śpiewanie, jednak w międzyczasie wyszła kariera sportowa, a muzyka zeszła na drugi plan. 
Teraz wiem, że chciałabym rozwijać się muzycznie, pracować nad swoim głosem, dlatego od września uczęszczam na lekcje śpiewu i pod okiem doświadczonego nauczyciela ćwiczę prawidłową technikę wydobywania dźwięku i inne ważne aspekty. Zdradzę Wam, że jeszcze w tym roku pojawi się coś muzycznego ode mnie.
Na co dzień, studiuje pedagogikę (3 rok) oraz pracuje z dziećmi jako instruktor zajęć. Lubię podróżować i uczęszczać na koncerty różnych artystów (przeważnie popowych).
 
Tekst piosenki ma charakter motywacyjny. 
Ten popowy kawałek, jak sama nazwa wskazuje, opowiada o tym, by nie bać się pójść za głosem serca i dążyć do spełnienia, a przy tym pozostać sobą.
 
Pomimo tego, iż mamy marzenia, często boimy się zaryzykować i pójść w ich stronę. Zwlekamy, poddajemy się, pozostajemy bierni, a jednak to realizacja marzeń sprawia, że stajemy się szczęśliwi, bo w końcu robimy to, co kochamy.
Mimo ciężkich czasów jakie nastały, tym pozytywnym kawałkiem chciałabym dotrzeć do każdej osoby i przekazać jej, żeby nie bała się zrobić kroku w przód i powiedzieć TAK dla swojego marzenia!
 
facebook.com/O.Piekielna

instagram.com/OlaPiekielna

One Reply to “Ola Piekielna – Spełniaj Marzenia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *