LARK zaprasza do posłuchania pierwszego singla „Antarctica” z  debiutanckiej płyty, która będzie miała swoją premierę już 12 września i ukaże się nakładem wytwórni Sliptrick Records.


 LARK: Moglibyśmy dużo pisać o naszych osobistych historiach, poprzednich zespołach i różnych projektach, ale kogo to obchodzi, liczy się tylko tu i teraz. Uważamy, że ważne jest, żeby powiedzieć, że wywodzimy się z różnych środowisk muzycznych, co prawdopodobnie pomogło nam stworzyć dość zróżnicowaną muzykę, która jest mieszanką różnych stylów, przynajmniej tak nam się wydaje i tak to czujemy.

Po zmianach obecny skład zespołu ukształtował się w 2019 roku i mocno wierzymy, że tak pozostanie, aby nadal móc kontynuować łączenie ze sobą różnych gustów muzycznych. Kiedy podjęliśmy decyzję o nagraniu tego, co skomponowaliśmy, nie mieliśmy żadnych planów, żadnych marzeń o sławie ani światowej karierze, chcieliśmy tylko to zarejestrować, uchwycić ten klimat, nie pozwolić temu przeminąć… Kiedy skończyliśmy, byliśmy bardziej niż zadowoleni z tego, co zrobiliśmy, można powiedzieć, że głównie ze względu na końcowy rezultat postanowiliśmy to kontynuować i pokazać światu naszą muzykę.

Jak każdy artysta chcielibyśmy być zauważeni i docenieni, ale nie za wszelką cenę. Jeśli ktoś chce zostać naszym fanem, zawsze będzie mile widziany, chociaż jedyne, co możemy obiecać to, że będziemy dalej podążać tą samą drogą, tworząc muzykę, która reprezentuje nas, nasze uczucia i przekazuje nasze emocje. Oczywiście niczego nie odkrywamy i można łatwo się domyślić, skąd czerpiemy inspiracje, ale gramy z pasją i zwracamy uwagę na szczegóły.

To jeszcze nie jest historia zespołu, bo historia dopiero się zaczyna….

Skład zespołu:
Marcin Gądek – wokal
Mariusz Budzik – gitara basowa
Wojtek Pasek – perkusja
Tomek Boruch – gitara elektryczna

LARK
:
https://www.larkband.pl
https://www.facebook.com/lark.larkband
https://instagram.com/lark__band
https://sliptrickrecords.com/lark/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *