Od piątku (22.09) najnowszy album zespołu NaVi jest dostępny we wszystkich serwisach streaminogowych oraz na stronie https://sklep.polskieradio.pl/

Krążek „Wszystkiemu wbrew” jest piątą w karierze i czwartą wydawaną przy współudziale Polskiego Radia płytą zespołu NaVi.

Paweł Poszytek, lider i gitarzysta grupy – obchodzi w tym roku 30 lecie pracy artystycznej. Z tej okazji zaprosił do udziału w nagraniu najnowszej płyty swego obecnego składu czworo wokalistów, którzy w przeszłości gościli na albumach NaVi

W piosenkach usłyszymy obecną wokalistkę NaVi – Annę Rosochacką, która wykonuje tytułowy utwór płyty: „Wszystkiemu wbrew” oraz Grzegorza Wilka i Sonię Stochmiałek i w zamykającej płytę piosence „Statki”Anię Szarmach.

Jak to przy jubileuszach bywa, płyta pokazuje, jak szerokim  wachlarzem możliwości dysponuje grupa NaVi. Od bardzo charakterystycznej w stylu dla tego zespołu piosenki tytułowej, w której Poszytek bawi się brzmieniami gitar, po zupełnie zaskakujący lekki utwór na lato „Zawsze ty”, którym zespół rozpoczął promocję krążka.

Co istotne, w każdym utworze, pojawia się charakterystyczny dla całej twórczości NaVi ślad – emocje zawarte w kolejnych tekstach.

Tracklista

1.Wszystkiemu wbrew – wokal: Anna Rosochacka

2.It’s better – wokal: Sonia Stochmiałek

3.Introspekcje – wokal: Anna Rosochacka

4.Zawsze ty – wokal: Sonia Stochmiałek

5.Biegnij – wokal: Grzegorz Wilk

6.Życia żart – wokal: Grzegorz Wilk

7.Noc –wokal: Anna Rosochacka

8.Lustro – wokal: Anna Rosochacka

9.Tysiące – wokal: Sonia Stochmiałek

10.Statki – wokal: Ania Szarmach

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *