UWAGA ZŁE WIEŚCI‼️

Dzisiaj mimo wcześniejszych ustaleń i deklaracji dostaliśmy negatywną decyzję Burmistrza Wolsztyna dotyczącej organizacji imprezy masowej. Co za tym idzie nie jesteśmy wstanie zorganizować Rap Stacji w terminie 31.07-01.08.

Wiemy jak to wygląda, ale sytuacja jest od nas totalnie niezależna. Ogłaszając nową datę 𝐰 𝐝𝐧𝐢𝐮 𝟖 𝐥𝐢𝐩𝐜𝐚 byliśmy po rozmowach z Panem Burmistrzem i sanepidem na których dostaliśmy deklaracje: „że jeżeli prawnie będzie wszystko w porządku to otrzymamy stosowne zgody”. Dziś zostaliśmy poinformowani, że z powodu pandemii nie dostaniemy zgody na przeprowadzenie imprezy. Wyraźnie zaznaczamy, że od czasu naszej rozmowy 8 lipca sytuacja epidemiologiczna w kraju nie uległa pogorszeniu‼️ Wręcz przeciwnie – w tym czasie zmniejszono restrykcje, a także zapowiedziano kolejne poluzowania‼️ Zaznaczamy, że impreza miała odbyć się zgodnie z prawem i według aktualnych przepisów sanitarnych. Obecnie z wielu stron słyszymy, że koncerty muzyczne w innych miastach dostają zgody na organizację imprez masowych‼️ 𝐍𝐢𝐞𝐬𝐭𝐞𝐭𝐲 𝐧𝐚𝐦 𝐭𝐨 𝐧𝐢𝐞 𝐛𝐲ł𝐨 𝐝𝐚𝐧𝐞, 𝐚 𝐩𝐫𝐳𝐲𝐜𝐳𝐲𝐧𝐲 𝐝𝐞𝐜𝐲𝐳𝐣𝐢 𝐬ą 𝐝𝐥𝐚 𝐧𝐚𝐬 𝐧𝐢𝐞𝐣𝐚𝐬𝐧𝐞 𝐢 𝐧𝐢𝐞𝐳𝐫𝐨𝐳𝐮𝐦𝐢𝐚ł𝐞😔 Nie ma jednak czasu na procedurę odwoławczą.

RAP STACJA WOLSZTYN FESTIWAL 2020 / 31.07-01.08.2020

To już piąta edycja festiwalu kultury hip-hop w jej pełnym wymiarze. Każdy kto odwiedził Wolsztyn potwierdzi wyjątkowy klimat wydarzenia – koncerty, jezioro i prawdziwy wakacyjny chillout. Tym razem zapraszamy w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2020.

Line-up: PRO8L3M, O.S.T.R., Paluch, Kali,  Sarius, donGuralesko,  Żabson,  Tymek,  Dwa Sławy,  Kartky,  Słoń,  Malik Montana,  Borixon X Reto,  Gedz,  The Gang Band,  Sigma,  Kamel,  Dj. Liquid

RAP STACJA WOLSZTYN FESTIWAL 2020 / 31.07-01.08.2020


FB: https://www.facebook.com/rapstacjafestiwal/

FB EVENT: https://www.facebook.com/events/735187390317552/

BILETY: https://ticketos.pl/event/2789

Wszystkie bilety zakupione na pierwszy termin festiwalu zachowują ważność. W razie pytań prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta platformy Ticketos: kontakt@ticketos.pl.

Brak ograniczeń wiekowych! Osoby poniżej 16. roku życia muszą przebywać pod opieką osoby dorosłej. Osoby niepełnoletnie mają absolutny zakaz kupowania i spożywania alkoholu na terenie festiwalu, pod rygorem natychmiastowego usunięcia z imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza oficjalnymi punktami sprzedaży stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie będą uprawniać do wejścia na teren festiwal. Nie korzystajcie aukcji, nie odkupujcie biletów od osób trzecich.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *