Refresh (DJ i producent) lubujący się w odświeżaniu klasyków muzyki rozrywkowej, po remakeach takich hitów jak ONA „Teraz już wiem”, The Police „Every Breath You Take”, Nancy Sinatra „Bang Bang” oraz „Nic nie może wiecznie trwać” – który zawojował listy przebojów między innymi stacji 4FUN czy VOX – powraca z singlem „Tolerancja”. 

Słuchaj w streamie:

Nieśmiertelny tekst i kompozycja Stanisława Sojki zyskały nowe życie w stylu pop, funk, nu disco. Lekka i bujająca forma sprawia wrażenie, że utwór wręcz płynie. Obok elektroniki nie brak też żywych instrumentów. Na gitarach zagrał Filip Kuczak, na instrumentach perkusyjnych zaś Michał Miczos Drums. Całości dopełniają rozbudowane chórki (Karol Chachurski, Marcin Staszek, Monika Hetmańska, Monika Szostak) oraz rewelacyjny wokal Krisa Kubisa. To wszystko razem sprawia, że utwór (nie świąteczny) idealnie wpisuje się w świąteczne klimaty. 

Wzięcie na warsztat „Tolerancji” od ikony jaką jest Stanisław Sojka stanowiło nie lada wyzwanie. Przesłanie jakie niesie ze sobą ten utwór jest ponadczasowe. Życzę nam wszystkim wrażliwości, empatii, otwarcia na problemy innych ludzi i ludzkiej tolerancji. Jestem bardzo zadowolony z efektu jaki udało się nam uzyskać. Po raz pierwszy do produkcji mojego utworu zaprosiłem, aż tylu muzyków i wokalistów. Wszyscy spisali się znakomicie i myślę, że to doskonale słychać w nagraniu – mówi Piotr Zalasiński, czyli Dj Refresh.

ZASŁUCHAJ SIĘ W POZOSTAŁYCH REMIXACH

EFRESH W SOCIALACH:
 
Facebook: https://www.facebook.com/refreshdj
Instagram: https://www.instagram.com/refreshdj/
YouTube: https://www.youtube.com/@djrefreshVEVO
Soundcloud: https://soundcloud.com/refreshdj
Spotify: https://open.spotify.com/artist/4gta5RqNfqyjM7nAmYNdcX?si=jQe8FrfrTdumQD6CtPdj_Q

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *