Na temat nowego wyzwania MuzycznaPolska.pl rozmawia z Mają Rutkowski, prywatnym detektywem i psycholożką :

Słowa odzwierciedlają to co w sercu noszę.
Tym utworem, słowami i klipem, chciałam przybliżyć wszystkim widzom, jak wygląda moja praca na co dzień i jakie mi emocje wtedy towarzyszą.
Pracę, która wymaga bardzo dużo zaangażowania, wytrwałości, odwagi i poświecenia, która szarpie emocjami, w każdą stronę, ale daje też masę radości, szczęścia i satysfakcji, gdy dziecko się odnajduje i trafia w ramiona zrozpaczonego rodzica.Szczęścia wtedy nie da się opisać.
I te właśnie chwile od początku do końca chciałam pokazać.
Jeszcze 2 tygodnie temu, nie miałam za wiele wspólnego z muzyką, a tak naprawdę nic.
W zaledwie 14 dni powstał pełen materiał od napisania słów do premiery klipu!!!
Aż trudno mi samej uwierzyć, że dało się to wszystko zrobić w tak błyskawicznym tempie !!!
Mam przy sobie dwie wspaniałe nauczycielki śpiewu, wokalistki, Laurę i Anię, które uwierzyły we mnie, pilnowały i ćwiczyły ze mną non stop !
Premiera spowodowała, że od wczoraj dostałam setki wiadomości z prośbą o więcej. Pokazało mi to, że trzeba pomyśleć o kolejnej zwrotce już w pełnej wersji utworu. Wiem, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych !!!
Razem możemy przenosić góry, chmury i obracać kulę ziemską w drugą stronę, może więc w przyszłości powstanie singiel, a może i nawet płyta ?!Z pewnością tego nie wykluczam, a wręcz przeciwnie obieram sobie to za jeden z kolejnych celów do realizacji – mówi Muzycznej Polsce Maja Rutkowski.

Czy Maja Rutkowski pójdzie w ślady męża Krzysztofa Rutkowskiego i nagra podobny hit jak Krzysztof z FISHEREM z 2016 roku ?

Zobaczymy będziemy bacznie obserwować poczynania nowej gwiazdy!!! 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *