Pewien zespół lub artysta ruszy na przełomie września i października w trasę koncertową po… mieszkaniach! Ani słuchacze, ani nawet gospodarze nie będą wiedzieli, kto dla nich zagra. Trasa obejmie pięć mieszkań.

Oto plan trasy:

30.09 – Oborniki (Wielkopolskie)
01.10 – Biłgoraj (miasto zapiekanek)
02.10 – Pieszowola (k. Parczewa)
03.10 – Warszawa (Falenica)
04.10 – Mechlin (k. Śremu)
Zapisać na koncert można się droga mailową.

– Nie zdradzę, czy to solista czy duet. Nie podpowiem, z jakiego kraju pochodzi ten ktoś lub ci „ktosie”, ani na czym grają – mówi Bartek Borowicz z agencji koncertowej Borówka Music. Nawet gospodarze mieszkań tego nie wiedzą! Ba! Nawet nie każdy w naszej firmie wie, kto pojedzie w tę tajemniczą trasę. Uwielbiam bawić się konwencją. Tym razem konwencja jest oparta na graniu w prywatnych mieszkaniach, no i na sekrecie. Wierzę, że uda się utrzymać tę tajemnicę do końca trasy – dodaje „Borówka”.

Kilka zasad akcji House Gig:

  1. Limit osób na koncercie – 30.
  2. „Wejściówka” na koncert kosztuje „co łaska” – w trakcie koncertu „puszczony” będzie kapelusz – wrzucisz, ile będziesz chciał(a). Sugerowana kwota – 20 zł (nie wypada wrzucić mniej; wypada wrzucić więcej).
  3. Koncert będzie absolutnie akustyczny, dlatego prosimy o wyciszenie wszystkich telefonów i urządzeń elektrycznych.
  4. Prosimy o nie nagrywanie koncertu.
  5. Na koncert można przynieść swój alkohol, jedzenie i inne takie (tak – w mieszkaniu jest lodówka)…
  6. Do mieszkania zapraszamy na godz. 19:00 lub 20:00. Koncert rozpocznie się pół godziny później i wtedy nie będziemy już wpuszczać publiczności.
  7. Sugerujemy zabrać ze sobą kapcie/łapcie/laćki/sandały/klapki – będzie Wam cieplej w stopy. Warto mieć też jakąś poduszkę lub koc – przyjemniej jest siedzieć na kocu niż na podłodze.
  8. W razie jakichkolwiek problemów, proszę dzwonić: 605 926 808 – Borówka

Szczegóły znajdziesz na stronie www.facebook.com/borowkamusic/


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *