Historia zatacza koło! Strachy Na Lachy ostatni koncert przed lockdownem zagrały w Poznaniu. W najbliższą niedzielę wracają na scenę, również w Poznaniu! Koncert odbędzie się w Laba.Land przy ul. Przełajowej 5.  Pożegnajmy razem lato pełne muzycznych emocji.
We wrześniowe popołudnia zapraszamy na teren Laba.Land,


gdzie wystąpią kolejno: Paweł Domagała (11 września), Łąki Łan (12 września) i Strachy na Lachy (13 września). Nadzieja umiera ostatnia! Tak samo mocno wierzmy w powodzenie Pożegnania Lata, jak we wszystkie nasze wakacyjne koncerty: Letnie Brzmienia w Parku Starego Browaru, Letnie Brzmienia na Polanie Zamku Topacz i Salty Sounds w Jastarni. W nowym reżimie epidemiologicznym także da się koncertować. Na pewno inaczej, lecz z tymi samymi muzycznymi emocjami w sercu.

>>> KUP BILETY NA KONCERT <<<

Pożegnanie Lata:
Strachy na Lachy 13 września 2020,
niedziela, godz. 20:00
Laba.Land, ul. Przełajowa 5, Poznań
Bilety w cenie: 69 zł dostępne są na: www.eventim.pl/goodtaste.
Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Strachy Na Lachy to formacja powołana w 2001 roku przez Grabaża i Kozaka, założycieli Pidżamy Porno. Pierwszy skład uzupełnili basista Lo i gitarzysta Mariusz Nalepa. W 2003 roku grupa podpisała kontrakt płytowy z niezależną firmą płytową SP Records. Do grupy dołączyli Kuzyn– perkusja oraz Anem – klawisze. W grudniu tego samego roku ukazała się debiutancka płyta „Strachy Na Lachy”.
Od tamtej pory formacja wydała kilka albumów – każdy z nich uzyskał status Złotej lub Platynowej Płyty, a lider formacji, Krzysztof Grabaż Grabowski, uhonorowany został Paszportem Polityki.


  

LABA.LAND to nowe miejsce na mapie Poznania, które zachęca do smakowania życia i delektowania się wyjątkowymi przyjemnościami w duchu slow life.
LABA.LAND jest stworzone do odkrywania w sobie artysty, jogina, ogrodnika, gracza siatkówki plażowej, glampingowca, degustatora kawy i naparów ziołowych, zapalonego czytelnika, pisarza, tancerza, skrzypka, wyczilowanego przedsiębiorcy i… dziecka. To miejska oaza spokoju, w której wspólnie poznajemy korzyści ze spokojniejszego, zrównoważonego i bardziej uważnego trybu życia.

Bramy zostaną otwarte o godz. 19:00. Koncert rozpocznie się o godz. 20:00 i potrwa do ciszy nocnej, czyli godz. 22:00. Na terenie wydarzenia obowiązywać będą bieżące zalecenia epidemiologiczne, z którymi należy zapoznać się przed przybyciem na miejsce. Dokładne informacje dotyczące wstępu i zachowania na terenie koncertu zostaną określone w Regulaminie, który jest dostępny na stronie facebookowej good Taste Production.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *