Beata Brodzińska pochodzi z małej miejscowości z okolic Kluczborka, ma 25 lat. Śpiewa, od kiedy sięga pamięcią, cały czas stara się doskonalić warsztat wokalny, aktualnie w Laboratorium śpiewu i mowy we Wrocławiu. Pierwszy singiel powstał w 2015 roku i od tego czasu cały czas ewoluuję emocjonalnie i wokalnie.

Gdy tylko usłyszałam muzykę stworzoną przez Waldemara Orłowskiego od razu wiedziałam, że to będzie następny utwór, który opublikuję. Czasem tak jest, tak bardzo czujemy utwór, że można powiedzieć, tekst piszę się sam i tak właśnie było z utworem „Ty i ja”. Utwór powstał z myślą o przemijaniu, o upływającym czasie, przyjaciołach i bliskich. Tak wiele osób pojawia się w naszym życiu, niestety wiele osób przestaje nam towarzyszyć w dalszej podróży. Zamiast złościć się, smucić i pogrążać w żalu lepiej doceniać to, co mamy i kogo mamy. Tym utworem chciałabym powiedzieć żebyście doceniali bliskie osoby, mówili im ile dla was znaczą, jak bardzo są wartościowi. Jeżeli, któregoś dnia będziecie musieli ich pożegnać smutek i żal będzie o wiele mniejszy, bo wiedzieli jak wiele dla was znaczyli.

Teledysk został nakręcony przez Pawła Maluśkiego z 9zero Studio i przedstawia dokładnie to, czego oczekiwałam i czego potrzebowałam. Jestem tam ja i moje emocje, bez zbędnego makijażu czy fryzury. Teledysk w naturze pokazuje jak wiele piękna jest dookoła nas, na które nie zwracamy, na co dzień uwagi.

W teledysku jest słońce, jest cień na dobre i złe jak noc i dzień, jak czerń i biel przez świat do bram. Utwór miał premierę w 2021 roku natomiast powstał w 2020 roku, kiedy nie mogliśmy spotykać się z bliskimi i kiedy wielu z nas musiało pożegnać bliskie im osoby. Ten utwór jest pewnego rodzaju hołdem dla nich wszystkich.

Muzyka: Waldemar Orłowski, Beata Brodzińska

Tekst: Beata Brodzińska

Wokal: Beata Brodzińska

Gitara elektryczna, gitara akustyczna, bas, banjo, klawisze: Waldemar Orłowski

Perkusja: Wojciech Sitnik

Tamburyn: Piotr Matysiak

Mix mastering: Marcin Limek

Nagranie gitar, banjo: w WaveArt Studio Mateusz Dźwigała

Nagranie wokalu: w Jinx Studio

Produkcja teledysku: 9zero Studio

Fb – https://linkd.pl/p2mzz

Ig – https://linkd.pl/p2mzs

Ytb – https://linkd.pl/p2mz7Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *