ZUZA BAUM to młoda artystka wkraczająca na polską scenę ze świeżo brzmiącą mieszanką rapu, hip hopu i jazzu. 5 listopada 2020 roku rozpoczęła swoją solową karierę publikując singiel ‘PROJECT AWAY’.

Po jego świetnym odbiorze przez słuchaczy oraz dziennikarzy muzycznych 21 stycznia 2021 roku powraca z drugim singiel pt. ‘CALL BACK’ zapowiadającym pierwsze wydawnictwo Artystki w postaci EP’ki, które planowane jest na przełom marca/kwietnia 2021 roku.

Metryczka utworu:
tytuł utworu: Call Back
kompozytor: Zuza Baum, Mateusz Konieczny
autor tekstu: Zuza Baum
wydawca: Zuza Baum
rok: 2021
dystrybutor: Agora Digital Music
 

CALL BACK to zaproszenie do skonfrontowania się z naszą ludzką złością, która często kieruje nami i ogranicza nas na zbyt wielu płaszczyznach – złości, o którą nietrudno było w czasie pandemicznego izolowania się w czterech ścianach z najbliższymi, a to przecież przecież ich potrafimy zranić najmocniej. CALL BACK to odwołanie, wyciszenie reakcji i zachowań, które bardzo często pojawiają się w obliczu sytuacji trudnych – zachowań sprowadzających się w efekcie wyłącznie do krzywdzenia innych i samych siebie. W CALL BACK Artystka opowiada o tym, że lekarstwem jest jak zawsze miłość – ta do samego siebie przede wszystkim oraz o tym jak łatwo i pięknie jest inspirować innych do takiej miłości.

 
Social Media ZUZY BAUM:
 Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *