To był intensywny rok dla HEMP GRU. Kulminacyjny moment to oczywiście huczne obchody 25-lecia zespołu w wypełnionej po brzegi hali COS Torwar. To jednak wcale nie wszystko, co mają do zaproponowania reprezentanci warszawskiej ekipy, o czym przekonacie się już 15 grudnia podczas specjalnego wydarzenia w Pradze Centrum.

W podziękowaniu za liczny udział i wsparcie publiki w październikowym jubileuszu HG Bilon szykuje na koniec roku jeszcze jedno wydarzenie. Dokładnie 15 grudnia w Pradze Centrum przy ulicy Szwedzkiej frontman HEMP GRU oraz zaprzyjaźnieni artyści wystąpią jako Bilon i Nowa Ferajna. Koncert wyjątkowy, bo świąteczno-śledzikowy, więc organizatorzy liczą na dobrą frekwencję i jeszcze lepsze nastroje.

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/860426822441826

Bilety: https://goingapp.pl/wydarzenie/bilon-i-ferajna-sledzik-po-warsiasku/grudzien-2023

Na scenie oczywiście żywy band w pełnym składzie, a więc perkusja, gitara, klawisze, bas, akordeon, sekcja dęta i chór. Repertuar mieszany, czyli warszawski Rapton, klasyki HEMP GRU oraz muralowy projekt z Włodkiem Paprodziadem. Nad muzyczną stroną wydarzenia czuwają oczywiście niezastąpieni Szwed SWD oraz DJ Cent. 

Start o godzinie 19:00. Mile widziany dress code w stylu miejski folklor – zapraszamy gorąco.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *