BORDER to Warszawsko-Wrocławski duet rockowy. Ich muzyka ma dwa proste założenia – po pierwsze, brzmieć profesjonalnie, po drugie, nie udawać i skupiać się przede wszystkim na emocjach. W skład kapeli wchodzi Klaudia Tomczyk – młoda i utalentowana wokalistka oraz Patryk Berkan – producent i multiinstrumentalista. Wspólnie planują zawładnąć światową sceną rockową na własnych zasadach, bez silenia się na viral, czy “muzyczny fast-food”.
Ich najnowszy twór “Don’t Lose Your Head” opowiada o dziewczynie, która nie wie, czego chce od życia, poza tym, żeby bawić się, nie myśląc o konsekwencjach. Flirtuje, imprezuje i w ten sposób próbuje zagłuszyć pustkę, którą w sobie nosi. Nie zależy jej na prawdziwych relacjach. Bierze to, czego chce i znika w poszukiwaniu kolejnego celu.
To pop-punkowy manifest miłości, obsesji i życiowych priorytetów. Brzmieniowo nawiązuje do początku lat 2000 i artystów takich jak Avril Lavigne, czy Paramore.
BORDER – “Don’t Lose Your Head”
PREMIERA: 13.03.2026
–
LINKI ZESPOŁU BORDER:
Oficjalna strona zespołu:
https://border-band.com
Instagram:
https://instagram.com/we.are.border
Facebook:
https://www.facebook.com/border.musicband
Tik-Tok:
https://tiktok.com/@we.are.border
Pinterest:
https://www.pinterest.com/borderband/
YouTube:
https://youtube.com/@we.are.border
Spotify:
https://open.spotify.com/artist/1Q66M4TyQ9mARSF619tSGc
Apple Music:
https://music.apple.com/artist/1812564228
Wesprzyj zespół:
https://buymeacoffee.com/border
LinkTree:
https://linktr.ee/we.are.border














