Jarocin na zawsze stał się synonimem wolności i młodzieńczego buntu, a także enklawą wolnej myśli, zaangażowanej muzyki i niezapomnianego stylu.

Powróćmy do tamtych czasów sprawą koncertu “Był kiedyś Jarocin” i przywrócimy klimat tamtych lat oraz emocje towarzyszące kolejnym edycjom jarocińskiego festiwalu. Edycja “Był kiedyś Jarocin” już za chwilę, bo w grudniu 2023 roku, odbędzie się w trzech polskich miastach.

Najpierw spotkamy się w Gdańsku, 2 grudnia 2023 roku, w klubie B90 od godziny 17:00. Wystąpią: KSU, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Proletaryat, Closterkeller, Farben lehre, Sexbomba i The Bill.

Następnie we Wrocławiu, 9 grudnia 2023 roku, w Centrum Koncertowym A2 o tej samej godzinie. Wystąpią: Zielone Żabki, Turbo, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Proletaryat, Closterkeller, KSU i Gaga.

A na końcu w Poznaniu – 16 grudnia 2023 roku – w klubie muzycznym B17, również o 17:00. Wystąpią: Zielone Żabki, Turbo, Róże Europy, Sztywny Pal Azji, Kobranocka, Proletaryat, Closterkeller, KSU i Gaga,

Szczegółowe informacje o tych muzycznych i jarocińskich wydarzeniach, wraz z biletami, znajdziemy w facebookowej zakładce wydarzeń Galicji Productions.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *