Premiera nowego teledysku Chickena. Tym razem utwór opowiada o podróży Wikinga w poszukiwaniu nowego lepszego świata.

W klipie ukazane są losy bohatera, który finalnie trafia do dzisiejszych czasów. Za produkcję utworu odpowiedzialny jest DJ WRAP. Za wokal, scenariusz, reżyserię oraz produkcję wideo odpowiada Chicken. 

Działamy bardzo prężnie. Dopiero oswajam się ze środowiskiem undergroundu, ale czuję się w nim bardzo dobrze. Aktualnie wyprodukowane są 3 kolejne utwory, które czekają tylko na teledyski. Współpracuję z doskonałymi producentami, jakimi są DJ WRAP i ESEMBEATZ. 

Utwór opowiada o Wikingu, który musiał opuścić swoich najbliższych i ruszyć w nieznane. Ruszyć szukać nowego lepszego świata. Podczas podróży doskwiera mu samotność i ból związany z wydarzeniami z przeszłości.


Potrafi jednak cieszyć się z tego co mu przynosi życie. Czerpie radość ze słońca, nieba i przyrody. Dotyka drzew podczas wędrówki, żeby odbierać świat jak największą ilością zmysłów. Ta podróż to nie jego wybór, to konieczność. Tak naprawdę to każdy z nas na emigracji może utożsamić się z takim Wikingiem. W końcu Wiking dociera do teraźniejszego świata, który miał być dla niego zbawieniem. Okazał się jednak czymś zupełnie innym niż się spodziewał. Panuje w nim gonitwa za pieniądzem, a on sam bez pracy i dóbr materialnych jest nikim wśród społeczeństwa. Jest wytykany palcami. Nie potrafi zrozumieć dlaczego wartości jakimi się kierował przez całe życie są tu wyśmiewane i nic nie znaczą. Ludzie gonią za czymś czego i tak nie zabiorą ze sobą. Takimi Wikingami można powiedzieć są nasi dziadkowie, którzy nie potrafią zrozumieć dzisiejszych czasów. Chicken.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *