Martyna Duszka, młoda wokalistka prezentuje swój czwarty singiel pt. Tylko Ty. “Maki” w najnowszym teledysku przedstawia miłosną historię, której tłem są ulice Poznania oraz Wrześni.

Martyna “MaKi” Duszka:

Nazywam się Martyna Duszka mam 19 lat , pochodzę z okolic Poznania ( dokładnie Września ) Jestem w klasie maturalnej , ale muzyka nie opuszcza mnie na krok . 

Na swoim koncie mam już kilka koncertów , wywiad w teleekspresie , artykuł debiutancki na stronie Eski Poznań, emitowany utwór na kanale Kino Polska Muzyka, oraz numery z moim gościnnym udziałem 

W piątek wyszedł mój 4 singiel pt. Tylko Ty – Jest to utwór walentynkowy , można powiedzieć że jest zapowiedzią nadchodzących walentynek . Opowiada historię o przypadkowym spotkaniu i poznaniu miłości swojego życia , oraz o uczuciach i wspólnym planowaniu przyszłości . Nagrywany na ulicach Poznania jak i Wrześni. 

Można odsłuchać go na różnych streamingach muzycznych ( Spotify, Amazon Music, Deezer, TikTok, Snapchat, Shazam itp.) 

Jak wszystkie do tej pory moje utwory – Tekst oparty na moich przeżyciach i emocjach . Napisany wspólnie z moim producentem muzycznym Bartkiem Rzepką. Posiadam wszelkie prawa do utworu i klipu
 
– Sam utwór długo powstawał , jestem wybredna haha ( niby pasuje , ale jeszcze niednak nie to ) Zaczęliśmy od Października ubiegłego roku , a cały singiel wraz z klipem gotowy był początkiem Grudnia.
 
 

Martyna “MaKi” Duszka i jej trzeci singiel “Nie jesteś sam”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *