Debiut pt. ‘Mogę’-premiera 14 listopada 2020 roku! Debiutancka płyta Milomi pt. „Mogę” składa się z 10 autorskich piosenek z tekstami po polsku, opowiadających o emocjach i doświadczeniach wokalistki.

Stworzona z myślą o osobach nadwrażliwych. Single promujące płytę to „Nic”, „W Stronę Mokotowa” oraz „Przesypiam Dalej”. Za muzykę odpowiada Tomasz „Ragaboy” Osiecki, Angelika Irauth oraz Milomi, która również napisała wszystkie teksty. Gatunki, które inspirowały twórców to: folk, indie, muzyka alternatywna, ale przede wszystkim–poezja śpiewana i aktorska. Milomi podjęła również współpracę z takimi muzykami, jak Łukasz Sobolak (perkusista), znanymm.in. z formacji Mikromusic, Lucyna Strzemecka (skrzypce) oraz Karolina Drewnik (wiolonczela)związana m.in. z Sarsą.

Historia projektu:

W styczniu 2019 roku Milena – wokalistka i autorka tekstów, założyła projekt muzyczny o nazwie Milomi, który został także jej pseudonimem.


Pracę nad autorskim materiałem Milomi rozpoczęła z raperem, producentem i multiinstrumentalistą Kubą ‘Klasiikiem’ Walczakiem. Z czasem Milomi podjęła kolejne współprace – z kompozytorką i producentką Angeliką Irauth oraz kompozytorem i multiinstrumentalistą Tomaszem ‘Ragaboy’ Osieckim. 3 października 2019 roku został opublikowany, pierwszy, debiutancki utwór pt. ‘Nic’, który był efektem współpracy muzyków.

Kolejny utwór pt. ‘W Stronę Mokotowa’, do którego został nakręcony fabularny teledysk miał premierę 27 lutego 2020 roku i osiągnął on prawie 39 tysięcy wyświetleń.

Milomi przez rok pracowała nad materiałem na płytę, współpracując również z wiolonczelistką – Karoliną Drewnik oraz skrzypaczką – Lucyną Strzemecką. 14 listopada nastąpi premiera jej debiutanckiego albumu pt. “Mogę”.

W październiku Milomi z Warszawy przeprowadziła się do Poznania, komponując i pisząc kolejne utwory. Zapowiada się równie liryczny, aczkolwiek nieco inny etap artystyczny w jej życiu.

 

Ważne koncerty:

Pierwszy koncert z projektem Milomi odbył się 29 listopada 2019 w warszawskim klubie “To Się Wytnie”. Ważnym koncertem był także pierwszy koncert online, który odbył się 19 kwietnia w czasie pandemii (tutaj link: https://www.facebook.com/events/210166627076290/). Udało się zrealizować jeszcze jeden koncert online w lokalu ‘Ząbkowska Grolschownia’, który został połączony z tradycyjnym koncertem.

 

Inne osiągnięcia:

  • Piosenka “Więcej” uzyskała 23 miejsce spośród 50 pozycji na liście PoliszCzart w Radiu Wnet.
  • 10 grudnia 2019 roku udało się zagrać na żywo w telewizji TVP Polonia w programie ‘Halo Polonia’.
  • Kanał na YouTube Milomi osiągnął ponad 60 tys. wyświetleń.

 

Linki:

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCvDoXszvYBxDoZCkLOE-L6w

Instagram https://www.instagram.com/milomimusic/

Facebook https://www.facebook.com/milomimusic/

SoundCloud https://soundcloud.com/milomimusic

Spotify https://open.spotify.com/artist/6nATHF5Zr2MkcsNbKfNox5

BandCamp https://milomi.bandcamp.com/Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *