Milomi to wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Warszawy. Pisze po polsku, a muzyka, którą wykonuje to alternatywa inspirowana piosenką poetycką. Jest to muzyka akustyczna, zwracająca uwagę na warstwę tekstową, która za każdym razem niesie ważny dla autorki przekaz.


Współpracuje i koncertuje z multiinstrumentalistą oraz kompozytorem Tomaszem Ragaboy Osieckim, który ma w swoim dorobku współpracę z takimi artystami, jak: Mela Koteluk, Sorry Boys, Pawlopavo, T.Love. Współpracuje także z aranżerką i kompozytorką Angeliką Irauth oraz duetem smyczkowym, składającym się z wiolonczelistki Karoliny Drewnik oraz skrzypaczki Klaudii Maliszewskiej.

Dotychczas Milomi pisała teksty piosenek dla innych artystów i kształciła swój warsztat wokalny. Jej debiutancki singiel pt. ‘Nic’ ujrzał światło dzienne 3 października 2019 roku.

Dnia 27 lutego 2020 roku został opublikowany kolejny singiel pt. “W stronę Mokotowa”. Oba utwory są owocami pracy nad albumem „Przy otwartych drzwiach” planowanym na przyszły rok.

Link do FB: https://www.facebook.com/milomimusic/
Link do instagrama: https://www.instagram.com/milomimusic/
Link do YT: https://www.youtube.com/channel/UCvDoXszvYBxDoZCkLOE-L6w

One Reply to “Milomi to wokalistka i autorka tekstów”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *