Marcin Staszek: Muzyką zajmuję się od 10 lat. Poza nią interesuję się sportem, prawem oraz psychologią społeczną. Do muzycznej pasji zainspirował mnie brat Krzysztof, pokazując pierwsze akordy na keyboardzie.

W późniejszym czasie pojawiła się gitara akustyczna i lekcje u wspaniałego mentora Jacka Rogalskiego. Następnie rozpocząłem lekcje wokalu u niezwykle charyzmatycznej Barbary Brody-Malon, z którą współpracuję do dziś.

Na swojej muzycznej drodze zdobywałem liczne wyróżnienia, biorąc udział w festiwalach o zasięgu ogólnopolskim i międzynarodowym.

Uczestniczyłem w VI edycji The Voice of Poland w drużynie Andrzeja Piasecznego. Jestem zwycięzcą odcinka Szansy na Sukces z zespołem Enej, a w związku tym finalistą Szansy na Sukces Opole 2020.

Obecnie współpracuję z cover bandem Wytrawni, który uznawany jest za jeden z topowych w Polsce oraz z Moonrise – progresywnym, art rockowym projektem Kamila Konieczniaka.

3 czerwca 2019 roku premierę miała IV płyta Moonrise pt. „Travel Within”. Została ona bardzo ciepło przyjęta w Polsce i na świecie, o czym można poczytać w recenzjach zamieszczonych w internecie.

Po ukazaniu się krążka „Travel Within” zostałem porównany przez recenzentów do wokalistów klasy światowej, takich jak Steve Perry, Peter Gabriel czy David Coverdale, co jest dla mnie największym wyróżnieniem, które dotychczas padło w kierunku mojej osoby jako artysty.

Obecnie, z projektem Moonrise koncertuję po Europie. Zaangażowany jestem również we współpracę z Zespołem SEN. Jest to pop rockowa grupa, z którą wydałem singiel pt. „Płomień” wraz z klipem. Pracujemy nad materiałem na cały album.

Spełniam się również jako konferansjer, prezenter, prowadząc różne wydarzenia. Na stałe zaś, można mnie spotkać w warszawskiej restauracji Borpince, gdzie jestem tajemniczym głosem podczas tzw. “Kolacji w ciemności”.

>>>Marcin Staszek/facebook<<<
instagram.com/marcin.staszek
Marcin Staszek & Tomasz Kowalczyk – Lato lub jesień

One Reply to “Marcin Staszek charyzmatyczny wokalista o niezwykłej skali i ciepłej barwie głosu”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *