Wokalistka Karolina Jop nie zwalnia tempa! 7 lipca usłyszymy premierowo najnowszy wakacyjny singiel zatytułowany “Nie takie proste”. Po kontrowersyjnej „Żenadzie” Karolina proponuje słuchaczom wpadający w ucho od pierwszego odsłuchania przyjemny utwór napisany we współpracy z Arkiem Kłusowskim (Kayax).

Czy słuchacze nie będą mogli się od niego uwolnić? Już możemy się o tym przekonać!

Singiel „Nie takie proste” powstał we współpracy z Arkiem Kłusowskim oraz Maciejem Sawochem. Za produkcję ponownie, tak jak w przypadku poprzedniego singla „Żenada”, odpowiada producent muzyczny Dawid „Del8” Adamiec. Do utworu powstał również klimatyczny, acz bardzo osobisty klip – lyric video – autorstwa samej Karoliny oraz Anety Buły ze Studia Lepiej.  O utworze artystka wypowiedziała się następująco:
”Nie takie proste” mówi o tym, jak trudnym zadaniem jest podnoszenie się z własnych porażek. Przekaz jest błahy i oczywisty, ale singiel ma zachęcić do walki o siebie, do dążenia ku swoim celom, mimo że to często bardzo trudne i żmudne. Wydaję mi się, że porażki są nieodłącznym elementem istnienia i egzystowania w tym świecie. Potknięcia zdarzają mi się codziennie, czasem mniejsze jak zbicie ulubionej szklanki, a czasem większe i trudniejsze do przełknięcia. Staram się traktować swoje niepowodzenia jako coś z czego mogę wyciągać wnioski, czego w danym momencie mi zabrakło, co mogłabym poprawić, zrobić lepiej albo czego nigdy więcej nie chciałabym już zrobić.

Karolina Jop to wokalistka z Warszawy, która ma na koncie już kilka autorskich utworów łączących alternatywny pop, R&B i soul, będących składowymi jej debiutanckiego albumu pt.: „Ventrem”. Piosenki młodej artystki zostały docenione przez edytorów Spotify i Tidal, którzy umieścili je na popularnych playlistach, w tym New Music Friday, Spotify EQUAL, czy Pop Puls na Tidal. Utwory Karoliny Jop można także coraz częściej usłyszeć w rozgłośniach radiowych.

Płyty muzyczne_kreacje_świąteczne - zobacz ceny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *