Norweski nastolatek z polskimi korzeniami rozkochał w sobie Norwegów. Teraz czas na Polskę. Posłuchaj „Trust” od TEO – zaufaj, warto! 

TEO — nad wiek wrażliwy piosenkarz, songwriter i początkujący aktor o magnetycznej barwie głosu, zaprezentował właśnie swój najnowszy singiel. Po świetnie przyjętych w Norwegii utworach „You Grin” i „Goosebumps”, przyszła pora na „Trust”. 

TEO czerpie inspiracje z wnikliwych obserwacji otaczającego go świata, bazując przy tym na własnych uczuciach. W myśl zasady, że im bardziej osobisty jest przekaz, tym bardziej uniwersalny odbiór, Artysta ma nadzieję, że więcej ludzi odnajdzie siebie w tym, co przekazuje w swojej muzyce. „Trust” opowiada o samotności i poczuciu odosobnienia. Komu możemy zaufać? W kim możemy znaleźć wsparcie, teraz, gdy przez pandemię odległości między nami, ludźmi wzrosły? Przekonajcie się sami!

Singiel jest już dostępny we wszystkich serwisach cyfrowych!

https://linktr.ee/TeoTomczuk

Teledysk do piosenki został nagrany w Polsce w okolicach Małomic i jest już dostępny na kanale YouTube Artysty: 
TEO o singlu:

Kiedy w 2020 roku wybuchła pandemia, mieszkałem na małej wyspie w Sogn og Fjordane w Norwegii. Przy ograniczeniu kontaktów i dużych odległościach między mieszkańcami nie było tak łatwo utrzymywać kontakty towarzyskie. Życie codzienne stało się inne, a poczucie samotności silniejsze. Na małej wyspie, takiej jak Solund, możesz sobie jedynie wyobrazić, jak możesz być  samotny i jak wielki ślad samotności pozostawiła po sobie pandemia. W piosence „Trust” pochylam się nad tymi wszystkimi uczuciami – nad samotnością i niepewnością, zmieszanymi z byciem pozostawionym przez ukochaną osobę, której pozwoliłeś sobie zaufać.

Utwór został wyprodukowany przez Mike’a Pardę z MP Studio Bergen. Zawiera w sobie częstotliwość i partie z deszczowymi dźwiękami oraz nieco ponurym nastrojem w tle. Refren ma uderzyć nieco głębiej w serce i otworzyć możliwość refleksji. TEO zgrabnie  przemyca do utworu emocjonalne smaczki — nutę melancholii, szczyptę zranienia, a jako idealne wykończenie całości przesłanie, o jakże ważnym zaufaniu do siebie.

Najlepszy głos Åsane” – Åsane Tidende

Teo Tomczuk – 15-letni, wschodzący artysta, urodzony w Norwegii. Rodzice Teo są Polakami, którzy wyemigrowali do Norwegii w 2oo4 roku. Teo od urodzenia mieszkał na małej wyspie na zachodzie Norwegii, w najmniejszej wyspiarskiej gminie o nazwie Solund — składającej się z ponad 1000 małych wysp, których liczba ludności ledwo przekracza 800 osób. W 2020 wraz z rodzicami wyprowadził się do Bergen, aby lepiej rozwijać swoje zamiłowania muzyczne i mieć łatwiejszy dostęp do środowiska muzycznego. Już jako 8-latek widział siebie jako wokalistę i intensywnie rozwijał umiejętności wokalne oraz grę na instrumentach muzycznych, których liczba zwiększała się rok rocznie za sprawą św Mikołaja. Jego największymi idolami są Alex Turner z Arctic Monkeys oraz Jökull Júlíusson z Kaleo. Teo dotkliwie odczuł wybuch pandemii i spowodowaną przez nią izolację, ale stały się one również jego inspiracją do napisania trzech piosenek, z których dwie: „You Grin” oraz „Goosebumps” są już wydane a premiera trzeciej – „Trust” właśnie się odbyła. Teo ma na swoim koncie wiele lokalnych koncertów w Bergen, a także w Małomicach w woj. lubuskim — rodzinnym mieście rodziców, gdzie zdobył swoich pierwszych fanów. Już 5 marca 2022 wystąpi w Luttprisshow w Førde. Zakwalifikował się do udziału w The Voice Norway 2022 jednak nie zdecydował się na udział w show, aby móc samodzielnie i w zgodzie z samym sobą tworzyć i wydawać. Od nowego roku rozpoczyna naukę w gimnazjum BPG w Bergen o kierunku muzycznym. Marzy, aby rok 2022 był dla niego muzycznie rozwijającym się rokiem.

TEO / Social media:

Instagram: https://www.instagram.com/teotomczuk/ 

Facebook: https://www.facebook.com/teotomczuk1/ 

Twitter: https://mobile.twitter.com/TeoTomczuk 

Tiktok: https://www.tiktok.com/@teotomczuk 

Spotify: https://open.spotify.com/artist/75KRhZ6OWTAF6alZRfM90S?si=35NLG_nmTCaLXZXsepkk7wDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *