Pierwszy klip do albumu Kaťata zachwyca stylem i tajemniczą atmosferą

Nowy album legendarnej grupy Olympic Kaťata zachwyca fanów i media. Nowe brzmienie, nowe klawisze i Pavel Březina, kontrowersyjna okładka, elementarna rockowa energia i często prowokacyjne teksty na marginesie – wszystko to wzbudza uwagę wokół zespołu i ich nowych utworów formacji, na której czele od lat stoi Petr Janda. Świadczy o tym pierwszy wideoklip do piosenki Pálím tvář z albumu Kaťata, który wyreżyserował Mejl Basel.

„Nie lubimy kipów, ale ten jest naprawdę świetny” – o nowym klipie, który jest zainspirowany powieścią „Obraz Dorian Gray“ mówi całkiem szczerze i zwięźle, lider grupy OLYMPIC Petr Janda.

„Kolejne marzenie spełniło się, kiedy udało mi się nakręcić wideo jednego z zespołów, które miały na mnie wpływ. Sam jestem muzykiem i mam dużo szacunku dla grupy Olympic i dla Petera, i świetnie, że mnie wybrał. Jestem zaszczycony, że Peter polubił ten klip i jest to dla mnie wielki zaszczyt ”- komentuje współpracę nad teledyskiem reżyser Mejla Basel i dodaje: „Petr zwrócił się do mnie i zaproponował współpracę również nad kolejnym klipem do albumu Kaťata, więc to duże wyróżnienie dla mnie “.

Z zapowiedzi wynika, że oprócz Pálím tvář, fani mogą spodziewać się dalszej obróbki wizualnej nowych piosenek w najbliższej przyszłości. Możemy się tylko domyślać, która z jedenastu nowości będzie następna w kolejce. Z pewnością będzie to kolejny mile widziany dodatek do koncertowej prezentacji nowości albumu, gdzie muzyka Petra Jandy spotyka się z tekstami w większości młodszych autorów i razem tworzą wybuchową mieszankę, którą fani dopasowują zgodnie z ich reakcjami i pomagają przetrwać koronawirusowy czas. Jeśli chcecie mieć wieści z pierwszej ręki o grupie Olympic, śledźcie oficjalny profil zespołu na Facebooku, na którym odbywają się między innymi regularne poniedziałkowe transmisje Petra Jandy ze studia Propast.

>>>facebook.com/skupina.Olympic<<<

Fenomenalna forma muzyków i olbrzymia dawka energii, jaką przekazuje legendarny artysta Petr Janda daje dużo nadziei i moc w oczekiwaniu na możliwość usłyszenia na żywo podczas koncertów.

Legenda Rocka PETR JANDA Grupa OLYMPIC dla MuzycznaPolska.pl

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *