O północy miała miejsce premiera nowej płyta Pezeta pt. “Muzyka Komercyjna”. Album zapowiadało pięć singli, w tym jeden z gościnnym udziałem Natalii Szroeder. Sklepowa, ogólnodostępna wersja “Muzyki Komercyjnej” składa się z 15 utworów. Można usłyszeć na niej grono gości z bardzo szerokiego spektrum środowisk, m.in. Sokoła, Bedoesa i White’a, a także Kukona, Vae Vistica czy Aviego i Palucha.

Długo zapowiadany krążek dostępny jest w całości do odsłuchu w serwisach streamingowych oraz na YouTube.

Cyfra: https://e-muzyka.ffm.to/pezetmuzykakomercyjna

“Muzyka Komercyjna” dostępna na: www.pezet81.pl

Premierę “Muzyki Komercyjnej” poprzedziło 5 singli – chronologicznie były to: “Jan Paweł”, “Mewa”, “Gangi w LA”, “Jeden Świat” z gościnnym udziałem Natalii Szroeder oraz “Tonący”. Na krążku udzielili się: Sokół, Gibbs, Bedoes, White 2115, Kukon, Vae Vistic, EMAS, Avi, Paluch, Miły ATZ, Mary Komasa i Natalia Szroeder. Za produkcje odpowiadają: Auer, Piotrek Lewandowski, ZeIN, WARDZA20K, Szamz, Sem0r, Opiat, TVB, Hatti Vatti i Urbanski. 

W drugiej połowie listopada artysta wyruszy w Business Class Tour, czyli trasę koncertową która obejmie swym zasięgiem siedem miast w całej Polsce. Oprócz numerów z nowego albumu Pezet zagra również najpopularniejsze utwory z całego swojego repertuaru. Nowa trasa to również nowe wizualizacje i oprawa świetlna. W jej ramach Pezet odwiedzi 7 miast w całej Polsce. Bilety na “Business Class Tour” dostępne na http://going.pl/pezet.

Pierwszym występem na trasie będzie klub B17 w Poznaniu, który Pezet odwiedzi w sobotę 19 listopada. Kolejne przystanki planowane są w Katowicach, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Krakowie i Warszawie. Poniżej szczegółowy harmonogram koncertów:

19.11 Poznań, B17

https://bit.ly/3xI56aN

25.11 Katowice, MCK

https://bit.ly/3DCz5ou

26.11 Łódź, Wytwórnia

https://bit.ly/3RgrNtT

03.12 Gdańsk, B90

https://bit.ly/3dzG3Qv

10.12 Wrocław, A2

https://bit.ly/3xI7GxH

16.12 Kraków, Klub Studio

https://bit.ly/3f7v0hZ

18.12 Warszawa, COS Torwar

https://bit.ly/3QUShkk

Ostatnia płyta Pezeta to „Muzyka Współczesna” z 2019 roku. Album uzyskał status potrójnej platyny, a pochodzący z niej singiel „Magenta” zdobył wyróżnienie Diamentowego Singla.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *