Rok temu opublikowała swój debiutancki album i wyleciała do Stanów Zjednoczonych, uczyć się i rozwijać swoją karierę muzyczną. 21-letnia wokalistka Karolina Jop jednak po kilku miesiącach pobytu w USA… powróciła do Polski. Zaczęła koncertować i napisała piosenkę o swoich emocjach towarzyszących jej za granicą. Singiel “Na Zaś”, który odpowiada na pytanie co się stało, że Jop wróciła do kraju, będzie mieć premierę w poniedziałek 12 września.

– Tak naprawdę już w zeszłe wakacje, parę tygodni przed wylotem na nowojorską szkołę New School of Jazz odczuwałam ogromną tęsknotę za tym, co za chwilę miałam opuścić. – mówi wokalistka Karolina Jop – Zastanawiało mnie to, czy nie jestem dziwna? Dlaczego tak się czuję, dlaczego tak bardzo tęsknię, skoro… wciąż tu jestem? Okazało się, że wiele osób czuje podobne emocje, a profesjonalnie nazwano to nostalgią antycypacyjną – o tym jest mój nowy singiel. – dodaje Jop.

Nostalgia antycypacyjna wzbudza duże zainteresowanie wśród badaczy. To uczucie “tęsknoty do teraźniejszości”, które odczuwane jest nie tylko przez dorosłych, ale także dzieci i młodzież. – Wiedziałam, że dużo stracę po wylocie do Stanów – poczucie bezpieczeństwa, codzienny kontakt z rodziną i przyjaciółmi, poczucie przynależności. Wiedziałam, że bardzo trudno będzie mi to wszystko na nowo zbudować, nie mając nikogo obok. Dlatego tak bardzo “tęskniłam na zaś”, będąc jeszcze w Polsce. – wyznaje Karolina Jop, wyjaśniając przekaz singla “Na Zaś”.

Piosenka “Na Zaś” powstała w ramach współpracy wokalistki z wytwórnią muzyczną Delphy Records. Tekst utworu Jop stworzyła wspólnie z songwriterką Moniką Mimi Wydrzyńską, a za produkcję muzyczną, nagrania oraz miks i mastering odpowiadali producenci muzyczni z Warszawy: Kamil Kukla, Piotr Radzio oraz Patryk Tylza. Singiel jest dostępny na wszystkich platformach streamingowych. Do utworu powstał teledysk, którego reżyserem jest Piotr Smoleński.

Karolina Jop to 21-letnia wokalistka z Warszawy, która w 2021 roku wydała swój debiutancki album pt.: “Ventrem”, stworzony we współpracy z wytwórnią muzyczną Delphy Records. Na albumie znalazło się 8 autorskich utworów, w tym piosenki takie jak “Kwiaty”, “Niewidzialna” czy “Strach”, który został szczególnie polubiony przez rozgłośnie radiowe. Dziś wokalistka koncertuje i sukcesywnie powiększa grono swoich fanów. Singiel “Na Zaś” zamyka jeden i jednocześnie otwiera kolejny etap kariery muzycznej Karoliny Jop. Wokalistka zapowiada nowe single, które jak zdradza, będą częścią większego konceptu artystycznego.

Instagram: https://www.instagram.com/karolinaa.jop

Facebook: https://www.facebook.com/carolinejopmusic

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC4PPPUoRarFK9pkMyddoKag
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *