Projekt „Beti & Bobass” powstał w 2012 roku w Nowym Targu i łączy dwóch przyjaciół, którzy pragną wyrazić własne marzenia, pragnienia, uczucia muzyczne.

Są mieszanką różnorodnych stylów i temperamentów co niewątpliwie wpływa na żywiołowość i temperaturę ich muzyki. Każdy dźwięk zawarty w ich muzyce jest dla nich czymś bardzo osobistym. Piosenki duetu emitowane były w Polskim Radio Trójka oraz Polskim Radio Dzieciom, na antenie programu DDTVN Beata “Beti” Bełtowska to wokalistka o mocnym i charakterystycznym wokalu. Wraz z córką Kasią są finalistkami programu Aplauz Aplauz na stacji TVN w 2016 r.

Współtwórca muzyki dla dzieci zawartej na płycie Bet & Bobass dla dzieci, współpracującej z Majką Jeżowską, z którą duet nagrał piosenkę pt. Moje Miasto Wokalistka również współtworzy projekt Beti & Bobass tribute to Tina z największymi przebojami Tiny Turner. Zespół wygrał I nagrodę na Ogólnopolskim Festiwalu Zespołów Coverowych w Tarnowie Podgórnym w 2018 r. Jako pedagog jest trenerem wokalnym na warsztatach dla dzieci i młodzieży Majki Jeżowskiej. Beti wraz z córka były twarzami kampani reklamowej marki Dove pt. Jesteśmy piękne w 2016 r.Kuba “Bobas” Wilk -multiinstrumentalista , głównie basista i kontrabasista, aranżer,realizator dźwięku w studiu Chabakoovka gra głównie jazz i funk, nie przeszkadza mu to jednak w otwieraniu się na inne, często bardzo odległe stylistycznie gatunki. Współpracował między innymi z wieloma zespołami folkowymi m.in. Trebunie Tutki, Siwy Dym, , Ino Ros, John James,Bartek Przytuła Quartet )
Przesyłamy naszą piosenkę pt. “Życie to chwila”

Muzyka i słowa : Beata Beti Bełtowska, Kuba Bobass Wilk
Vocal: Beata Beti Bełtowska
Gitara basowa, gitara elektryczna, fortepian: Kuba Bobass Wilk
Skrzypce: Dawid Czernik
Aranżacja i produkcja: Kuba Bobass Wilk
Nagrano w Chabakoovka Studio
Mix i master: Kuba Bobass Wilk
Video: Beti & Bobass Video Production
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *