„VETO” porusza często spotykany wśród ludzi problem jakim jest strach przed byciem sobą.

“Tym utworem chciałam przekazać i pokazać jak wiele młodych ludzi często rezygnuje ze swoich zainteresować, poglądów, sposobu ubioru i stają się kimś zupełnie innym, ponieważ boją się szeptów, dziwnych spojrzeń, boją się zostać wyśmiani i odrzuceni przez społeczeństwo, ludzi zawistnych, fałszywych jak i zazdrosnych. Uwięzieni między maskami to najlepsze określenie na wszystko co nas otacza. Zakładamy je na każdą okazję, zapominając jak naprawdę wyglądamy, przez co ciężko odróżnić co jest fikcją, a co prawdą. Dlatego też tytuł singla nie jest przypadkowy, wyraża on sprzeciw względem braku szczerości do samych siebie. Bycie innym nie oznacza bycie gorszym, w moim odczuciu oznacza to bycie wyjątkowym i nie powinniśmy się tego bać. Na tym właśnie polega niezwykłość świata, że wszyscy się od siebie różnimy pod wieloma względami, dzięki czemu, każdy z nas może być swoją własną unikatową wersją” ‘ tłumaczy wokalistka.

Za stronę produkcyjną odpowiada Adi Owsianik – popularny producent, którego działalność artystyczną wielokrotnie podziwiała cała Polska.
Klaudia Jakubczyk to pełna energii, pozytywna i utalentowana, 19sto letnia wokalistka i autorka tekstów mieszkająca w Wieniawie koło Radomia. Swoją przygodę z muzyką rozpoczęla już w dzieciństwie. Wokalistka przez te wszystkie lata szlifowała swój warsztat muzyczny uczęszczając na zajęcia wokalne, nagrywając covery na YouTube oraz biorąc udział w wielu konkursach i festiwalach zarówno ogólnopolskich jak i międzynarodowych, na których zajmowała najwyższe miejsca. Z czasem zainteresowało się nią internetowe radio, dzięki czemu jej kariera nabrała tempa. Jednakże to właśnie w 2021 roku poczuła, że jest gotowa na to aby, w końcu  zacząć pracę nad własnym dorobkiem artystycznym, czego skutkiem jest jej debiutancki singiel „VETO”. Wokalistka prężnie rozwija też swoje media społecznościowe, możemy ją znaleźć na m.in. Instagramie, YouTube, Facebook’u oraz na Tiktoku.Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *