O wakacyjnym projekcie i wspomnieniu z wakacji informuje zespół

SHOT:

Dobiegł końca nasz wakacyjny projekt. Trochę smutno że już, ale jesteśmy szczęśliwi ze udało się go nam zrealizować do końca.Kiedy na początku roku dowiedzieliśmy się o możliwości napisania projektu w ramach Dzialajlokalnie podjęliśmy wyzwanie.

Dlaczego❓Bo zależy nam na promowaniu naszego regionu…naszego miejsca na ziemii.
W naszych głowach zaświtała myśl żeby napisać utwór taki wakacyjno-wspomnieniowy a w klipie pokazać ciekawe miejsca z naszego powiatu gdzie można spędzić fajny czas.
Zachęcić całą Polskę a może i świat do przyjazdu i pokochania tego regionu. Powiat Nidzicki
Zgłosiliśmy się do Nidzicki Fundusz Lokalny z naszym pomysłem i przelaliśmy go na papier, wniosek przeszedł i w czerwcu ruszyliśmy z jego realizacją.
Zaczęliśmy od oczywistej oczywistości czyli tekstu i muzyki 
A później przyszedł czas na próby z całym zespołem…I oczywiście nagranie końcowego efektu w studio. Tu podziękowania dla Nidzicki Ośrodek Kultury Nidzica, który zawsze służy wsparciem lokalowym. Pozdrawiamy was bardzo.
Praca nad scenariuszem to zawsze niezłe wyzwanie. Połączenie tego co w głowie z tym co realne. Oczywiście udało się ‼️‼️
Dzięki Art House nasze wizje zostały przelane na papier a w końcowym efekcie wraz z Vision Hill z papieru na ekrany 📽🎬
Co to był za dzień pełen niespodzianek🙈 miało być słońce a był cały dzień deszcz…I jak tu w plener wyjść 🤔🤔
Tu z pomocą ruszył nam ZAMEK Nidzica i wspaniali przewodnicy.
Wisienką na torcie był cudowny rycerz z Bractwo Rycerskie Komturii Nidzickiej . Dziękujemy za cierpliwość i wsparcie naszego projektu.
Na całe szczęście sobota okazała się piękna i słoneczna…a więc plenery w Garncarska Wioska Nidzica – 100% Mazury Łyna- Źródlana Wioska.
Piękne widoki i wspaniali ludzie, którzy włączyli się z pełnym zaangażowaniem…cudownie było z nimi pracować.❤❤
Montaż i efekt końcowy klipu to zasługa oczywiście zgranej ekipy z Vision Hill.

No i nadszedł czas premiery naszego Wspomnienia z wakacji… za oknami jesień 🍁🍂a my jeszcze wakacyjnie łapiemy ostatnie promienie słońca🌞 I dzielimy się z wami efektami naszych 4 miesięcznych działań.
🍂🍂🍂🍂🍂
Czy wam się podoba? Mamy nadzieję że tak…a najlepszym tego dowodem jest prawie 25 tys wyświetleń i prawie tysiąc łapek w górę.
Jesteście wspaniali ❤❤❤Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *