18 kwietnia 2021 na scenie warszawskiej „Progresji” w ramach cyklu koncertów „Wygramy Muzyką” pojawi się troje wirtuozów gitary basowej. Wojtek Pilichowski, muzyk sesyjny i kompozytor, jest prawdziwą legendą. Współpracował z takimi wykonawcami jak Chris de Burgh, Enrique Iglesias, Basia Trzetrzelewska czy Kasia Kowalska a także nagrał kilkadziesiąt płyt jako muzyk sesyjny. Jego uczeń, Bartek Królik – piosenkarz, kompozytor, producent muzyczny, aranżer, basista i wiolonczelista – to założyciel zespołu Sistars, znany również ze współpracy z Agnieszką Chylińską, Natalią Kukulską, Edytą Górniak i wieloma innymi gwiazdami. Kinga Głyk jest obecna na scenie od niedawna, ale miała już okazję zagrać u boku samego Marcusa Millera i swoją maestrią oczarować fanów od St.Moritz po Jakartę.

Każdy z instrumentalistów zagra swój występ na scenie warszawskiego klubu „Progresja” dla dopuszczalnej liczby 150 widzów, a pozostali chętni będą mogli obserwować wydarzenie dzięki streamingowi z kilku kamer, dostępnemu na platformie ppv-stream. Pomiędzy występami będzie można zobaczyć wywiady z każdym z artystów, prowadzone przez red. Piotra Metza. Całość wydarzenia zostanie zarejestrowana i udostępniona zarejestrowanym użytkownikom.

BILETY NA KONCERT Wojtek Pilichowski, Bartek Królik i Kinga Głyk: https://goingapp.pl/selekcja/wygramy-muzyka

WYGRAMY MUZYKĄ to cykl koncertów on-line. Ale nie tylko. Powstał z wiary w siłę muzyki i koncertowej pasji.

Cykl koncertów w ramach projektu „Wygramy Muzyką” to pierwsze takie przedsięwzięcie w Polsce, w ramach którego każdy koncert to wyjątkowe muzyczne wydarzenie, zarówno dla fanów, jak i tych, którzy doskonalą swój muzyczny kunszt oraz profesjonalnych muzyków. To, co wyróżnia projekt, to streaming na kilka kamer podczas każdego z koncertów! Widz zmienia kanały w trakcie wydarzenia tak, by podejrzeć grę poszczególnych instrumentalistów. Dosłownie patrzy im na ręce i decyduje, który kanał ogląda. Może skupić uwagę na wybranym muzyku i podejrzeć jego warsztat lub oglądać profesjonalny, realizatorski miks.

Podczas, gdy internauci przyglądają się niuansom muzycznego warsztatu muzyków, nieliczni fani muzyki bawią się pod samą sceną w warszawskim klubie „Progresja”. W Wygramy Muzyką każdy odnajduje coś dla siebie!

Więcej o samym projekcie WYGRAMY MUZYKĄ: https://wygramymuzyka.plDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *