Za nami dziwny rok, praktycznie bez koncertów i bez publiczności jak radzi sobie Pani z brakiem możliwości kontaktu z fanami, z publicznością.

Nie mamy wszyscy wyjścia i musimy sobie radzić w tych dziwnych czasach. Pierwszy szok już za nami, kiedy poprzedni sezon koncertowy spędziliśmy w domach. Pamiętam, że wtedy odczuwałam gigantyczną pustkę, jakbym straciła kawałek swojej artystycznej duszy. Ten stan już trwa tak długo, że chyba pogodziłam się z tym…chociaż czy jest łatwiej ? Raczej nie.. cały czas wierzę, że to szaleństwo też nie będzie trwało wiecznie… i wróci normalność.

Wielu artystów ten okres przerwy w koncertowaniu zamienia na studia i nagrywa nowe materiały a jak Pani spędza ten czas?

Mam to szczęście, że studio mam w domu. Możemy pracować w nim każdego dnia. W obecnej chwili kończymy nagrywać mój nowy utwór. Produkcją zajął się Toffson i Zawidzki. Jestem podekscytowana, bo to dziś jedyna forma wyrażania siebie. wypuszczanie nowej piosenki też daje poczucie kontaktu z publicznością..

Czy i kiedy będzie można usłyszeć coś nowego w wykonaniu Magdy Femme?

Skończę produkcję i niebawem utwór wypuścimy do radia i YT.
Ciężko określić dokładną datę. Na pewno muszę mieć poczucie, że wszystko zostało dopracowane…

Jakie rady dla czytelników portalu MuzycznaPolska.pl i oczywiście dla fanów, jak radzić sobie w tych dziwnych czasach?

Ojjj..nie mam recepty. Sama uczę się jak funkcjonować. Jedno jest pewne. Zawsze może być gorzej! Trzymajmy się zawsze tego co dobre, pozytywne. Musimy przetrwać! Wszyscy! … Dlatego życzę Wam i sobie abyśmy bez uszczerbku na naszej psychice dobili do końca tych popapranych czasów… zdrówka kochani!!
Magda FemmeDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *