My tu sobie ciągle wakacje wspominamy — a Boże Narodzenie za pasem! Tylko wyglądać Mikołajów i nasłuchiwać świątecznych melodii…!

Uszka, barszcz, aromatyczny piernik, cała rodzina roześmiana przy wigilijnym stole, a pod pachnącym drzewkiem fura prezentów, na które dzieci czekają najbardziej. Te święta będą jednak inne. Nikt z nas nie ma pewności, czy rodzina będzie w komplecie i czy, aby roześmiana. Ale to nas, dorosłych i tych silniejszych obowiązkiem jest sprawić, aby dzieci były tak radosne, jak tylko one potrafią, mówi Iwona Żochowska-Jabłońska szefowa Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

No i wiadomo: każdy szuka sposobu, by te Święta były jednak idealnie udane, a ich Magia trwała przynajmniej do wiosny. My szczęśliwie swój sposób na magiczne Boże Narodzenie znaleźliśmy już kilka lat temu i chętnie się nimi podzielimy: żeby święta naprawdę się udały, trzeba zwyczajnie chcieć i umieć pomagać innym ludziom, najlepiej najmłodszym. A w szczególności dzieciom, którymi opiekuje się Fundacja „Przyszłość dla Dzieci”.
W myśl tej zasady, powstał kolejny utwór, którego autorem i kompozytorem jest Said Stępniewski. Utrzymana w pop-rockowym klimacie pastorałka, w której zaśpiewali znakomici artyści: Katarzyna Dąbrowska, Jerzy Gmurzyński, Daria Kowolik i Magdalena Smati oraz mali podopieczni Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, którzy wsparli artystów w tym wyzwaniu. Utwór został zrealizowany, aby wesprzeć fundację w dorocznej, świątecznej akcji „Gwiazdka z Przyszłością”, mówi Paulina Wójcik, Said Managment. Wydarzenie to napełniło nas pozytywnymi emocjami i liczymy, że wzbogaci również wielu innych ludzi o to co ważne, czułość i uwagę skupioną na potrzebach chorych dzieci, dodaje managerka Saida, inicjatora pastorałki.

Już dziś o godzinie 17:15 na Kanale Youtube Said Home Studio odbędzie się premiera na którą serdecznie zapraszamy

https://www.facebook.com/SaidHomeStudio

insta https://www.instagram.com/said_official_profil/
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *