Amelia Kita tym razem chwyta słuchaczy za serce poruszającą pastorałką pt. „Światło”. Nastoletnia wokalistka, którą cechuje ogromna wrażliwość, tym razem dzieli się z odbiorcami przemyśleniami na temat świąt. Pełen nostalgii tekst napisany przez Amelię wzrusza i skłania do głębszej refleksji.

I choinka już nie świeci
Tak jak za dawnych lat
Teraz to jest tylko światło
A kiedyś to był szczęścia blask

Słuchaj w streamie:

https://links.altafonte.com/kw6xjo

„Światło” zajmuje bardzo ważne miejsce w moim sercu. Tym utworem próbuję przekazać, jak ważne jest docenianie małych chwil, rzeczy i ludzi, których w przyszłości możemy utracić. Tekst i muzyka są bardzo nostalgiczne i skłaniające do refleksji, ale zostawiają też w odbiorcy iskierkę nadziei – mówi Amelia o singlu.
Do utworu powstał klimatyczny teledysk w uroczej Zagrodzie Felicji Curyłowej w Zalipiu.

Amelia Kita to siedemnastoletnia wokalistka i autorka tekstów pochodząca z Pradeł – małej miejscowości na Śląsku. Finalistka programu „Szansa na sukces Opole 2023”, uczestniczka IV edycji The Voice Kids, laureatka Grand Prix Biesiady Cygańsko-Słowiańskiej 2022. Muzyka jest jej największą pasją. Ma też na swoim koncie autorskie single: „Popatrz”, „Z Tobą” i patriotyczne „Chcieli wolność”.
Obecnie uczennica Liceum Aktorskiego w Krakowie. Interesuje się wszystkim związanym z tematyką wojenną: książkami, filmami, wspomnieniami. W wolnych chwilach pisze wiersze, amatorsko tańczy i ćwiczy gimnastykę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *