Festiwal Cały Poznań Ukulele to jeden z najciekawszych i najszybciej rozwijających się wielkopolskich projektów kulturalnych – rozpocznie się on w pierwszy weekend czerwca (05 – 07.06) i potrwa aż do 19.09 kiedy odbędzie się finał.

Ponownie zaproszono kilkudziesięciu światowych wykonawców do koncertowania i przeprowadzenia warsztatów muzycznych, a wszystko to za darmo! Najbliższe działania przeniesiono do przestrzeni internetowej. Już za chwilę Cały Poznań Ukulele zaistnieje po raz pierwszy on-line!


Nadal najważniejsza jest pogodna atmosfera towarzysząca działaniom Festiwalu – ukulele to radość i uśmiech, wspólne działania oraz wyjątkowe zaangażowanie i integracja uczestników. Zapraszamy w najbliższy weekend wszystkich,pomimo granic i obostrzeń, właśnie do internetu.

Weekend rozpoczęcia będzie obfitował w wiele atrakcji, a wszystkie działania będą transmitowane za pomocą platformy Facebook. Więcej informacji można znaleźć na profilu Festiwalu (www.facebook.com/calypoznanukulele). To właśnie tam szukajcie Festiwalu w weekend.

PROGRAM WEEKENDU ROZPOCZĘCIA:

W piątek 05.06 (od godz. 20:00) swoją premierę będzie miał specjalny klip z zaproszonymi artystami oraz nowy format online CPU TV, który będzie nadawać regularnie aż do końca wakacji.


W sobotę 06.06 Studio online będzie nadawać od 15:00 warsztaty gry na ukulele dla małych i dużych, spotkania z artystami i zaproszonymi gośćmi (od Polski aż po Hawaje), występy na żywo. Nie zabraknie głównych gospodarzy, czyli PPNOU!

W niedzielę 07.06 Festiwal przeniesie się na Stary Rynek w Poznaniu. Jak co roku o 12:00 z ratuszowej wieży zabrzmi hejnał wykonany na ukulele, a potem na płycie Rynku odbędzie się wspólne muzykowanie z uczestnikami.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *