Utwór “Schron” opowiada o skomplikowanej relacji między dwojgiem ludzi. Samotność oraz brak zrozumienia od otaczającego nas świata to nierozłączne emocje, które towarzyszą nam podczas leczenia złamanego serca.

„Schron” to bardzo osobiste przelanie na papier uczuć i myśli towarzyszących mi od dłuższego czasu. Jest dla mnie formą remedium po wszystkich sytuacjach, które wydarzyły się w ostatnich kilku latach życia – dodaje wokalista.

Po stronie produkcyjnej zasiadł Artur “St0ne” Kamiński – producent mający na swoim koncie niezliczoną ilość hitów, który współpracował z takimi Artystami jak Liber, Sylwia Grzeszczak czy Kasia Wilk. Swój nieoceniony wkład artystyczny miała również Gosia Andrzejewicz – wokalistka oraz autorka takich utworów jak Pozwól Żyć, Słowa czy Otwórz Oczy.

Streamingi: https://mugo.lnk.to/Schron

Bartosz Hołubowski to 22 letni wokalista pochodzący ze Śremu. 
Jest studentem trzeciego roku Collegium Da Vinci w Poznaniu. 
Od najmłodszych lat nagradzany i wyróżniany w konkursach wokalnych. 
Jego zamiłowanie oraz umiejętności sceniczne zostały wyróżnione przez Kuratora Oświaty podczas VII Gali Utalentowanych Młodych Wielkopolan. Wokalista został dostrzeżony również w konkursie organizowanym we współpracy z Radiem Eska, gdzie dotarł do 3 etapu. 
W sierpniu 2021r. wraz z topowymi influencerami brał udział w nagraniach teledysku do utworu “I Love Summer” duetu Twenty. 
Swoim koncertem uświetnił zlot twórców internetowych “Social Zone 2”, oraz zlot fanów zespołu Verba. 
Umiejętności wokalne zaprezentował również w najnowszej edycji programu “Szansa na Sukces” (Premiera odcinka 10.04.2022).
Liczne sukcesy zaowocowały debiutanckim singlem “Wierzę w Nas”, którego premiera miała miejsce w minionym roku.
Singiel “Schron” jest drugą propozycją muzyczną Artysty, lecz nie ostatnią – aktualnie wokalista pracuje nad kolejnymi utworami
 
Social Media Bartosza: 
Instagram: @BartoszHolubowski Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *