Żywiołowy zespół z St. Gallen w malowniczej Szwajcarii przeniesie publiczność z Małej Sceny Pol’and’Rock Festival prosto na Zieloną Wyspę!

Kapela Saint City Orchestra powstała w 2013 roku w miejscowości St. Gallen w Szwajcarii.


Zespół doskonalił swoje inspirowane irlandzką muzyką folkową brzmienie podczas niezliczonych występów na żywo, by w 2017 roku wydać debiutancki singiel, “Knights & Thieves”. Pierwsza EPka Saint City Orchestra ukazała się dwa miesiące później, a zespół wyruszył w trasę koncertową. W 2018 roku muzycy wydali swój pierwszy album studyjny, czyli krążek zatytułowany “Chaos”.
Zawarte na tej płycie dziesięć utworów to kwintesencja brzmienia Saint City Orchestra. Szwajcarscy muzycy są w równej mierze zainspirowani żywiołowym folkowym rockiem spod znaku kapeli Mumford & Sons, co buntowniczym, niepoprawnym podejściem do muzyki, z którego znane są kapele takie jak Flogging Molly, czy giganci celtyckiego punk rocka, i gwiazdy Dużej Sceny tegorocznej edycji Pol’and’Rock Festival, Dropkick Murphys. Brzmienie Saint City Orchestra jest pełne pasji, energii i życia.
Saint City Orchestra to trzy charakterystyczne głosy, dwie gitary, mandolina, akordeon, skrzypce, tamburyn, i gitara basowa, które są w stanie rozruszać każdą publiczność i przenieść ich do rozśpiewanego i roztańczonego pubu w Irlandii. Członkowie kapeli, których wyróżnia nie tylko doskonały warsztat muzyczny, ale też charyzma i znakomity kontakt z publicznością, na scenie czują się świetnie. Koncerty szwajcarskiej kapeli pełne są nieokiełznanej radości życia, a tłum zgromadzony pod sceną na przemian rusza w pogo i tańczy irlandzkiego jiga.Saint City Orchestra to: 
  • Sandro Schmid – wokal, gitara, tamburyn
  • Mäsi Eigenmann – gitara, wokal, mandolina, bęben
  • Jérome Graf – gitara basowa, kontrabas
  • Gabriel Eschenmoser – akordeon

One Reply to “Saint City Orchestra zagra na Małej Scenie Pol’and’Rock Festival”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *